banner114

banner87

Uçurtma, mont, kitap, kırtasiye... Bir kez daha çocuklar güldü!

İhtiyaç sahiplerine her fırsatta el uzatan  Şanlıurfa Rahmet Derneği, bu kez köy okullarındaki çocukların yüzünü güldürdü. Ayakkabıdan oyuncağa, monttan kırtasiyeye öğrencilerin birçok ihtiyacını karşılayan dernek, çalışmalarıyla takdir topluyor.

banner100
ÖZEL HABER 28.11.2019, 15:34 17.12.2019, 13:25
Uçurtma, mont, kitap, kırtasiye... Bir kez daha çocuklar güldü!
banner101

Şanlıurfa Rahmet Derneği, ihtiyaç sahiplerinin yüzünü güldürmeye devam ediyor.
 Kentteki yardımlarıyla bilinen Şanlıurfa Rahmet
Buy soundcloud followers eği ve Yardım Gönülleri Derneği, ilk kez ortak proje gerçekleştirdi. Köy okullarına zaman zaman yardımlarda bulunan iki dernek, bu kez Şanlıurfa'nın Eyyübiye ilçesine bağlı Bakırtaş Yasin Demir İlkokulunu ziyaret etti.AYAKKABI, MONT, UÇURTMA, KİTAP...

Gerçekleştirilen ziyarette, kışın etkisini göstermesiyle birlikte öğrencilerin çeşitli ihtiyaçları karşılandı. Özellikle ayakkabı, mont gibi giyecek ihtiyaçlarını karşılan dernekler, öğrencilerin kaliteli zaman geçirmesi için uçurtma ve oyuncak götürmeyi de unutmadı. Öğrencilerin eğitimdeki eksiklerinin giderilmesi için ise çeşitli kırtasiye malzemeleri ile kitap ihtiyaçları karşılandı.
 


banner85

Hediyeler tek tek dağıtılırken, öğrencilerin mutlulukları adeta yüzlerinden okundu. Öğretmen ve öğrenciler, dernek yetkililerine destekleri dolayısıyla teşekkür etti.
 30'DAN FAZLA KÖY OKULUNA YARDIM

Bugüne kadar 30'dan fazla köy okuluna çeşitli yardımlar ile destek veren Rahmet Derneğinden yapılan açıklamada, şu ifadelere yer verildi:

"Kütüphanesiz köy bırakmayacağız inşallah. Bu konuda bize destek veren tüm destekçilerimize, Yardım Gönülleri Derneğine ve Mali Müşavir Ercan Gür'e teşekkür ederiz."

Özlem DİKMEN-ÖZEL HABER/BİHA

banner53
Yorumlar (2)
Fatma saçaklı 3 ay önce
Zehilenen
kyle 4 hafta önce
LiftLikes.com: Buy Facebook Likes in Cheap Price
https://www.liftlikes.com/buy-facebook-likes/
Buy Facebook Likes with 100% money back guarantee. We provide 100% Real Facebook Likes with real promotions.
banner123