banner14

banner69

Urfa’da 3. Ulusal Kitap Fuarı açıldı

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen “3.Ulusal Şanlıurfa Kitap Fuarı” kapılarını ziyaretçilere açtı.

Kültür & Sanat 22.11.2019, 18:51 22.11.2019, 22:44
3295
Urfa’da 3. Ulusal Kitap Fuarı açıldı
banner37

Güneydoğu Anadolu’nun en büyük kitap fuarı olan, “3. Ulusal Şanlıurfa Kitap Fuarı” kapılarını kitapseverlere açtı. 1 Aralık tarihine kadar sürecek olan fuar birçok yayın evi, yazar ve şairlerin katılımıyla devam edecek.

Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin, Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül ve diğer katılımcıların kurdele kesimiyle başlayan fuar, öğrenci ve vatandaşlardan büyük bir ilgi gösterdi.

Öte yandan farklı günlerde gerçekleştirilecek olan çeşitli etkinliklere; Abdurrahman Dilipak, Banu Avar, Kahraman Tazeoğlu, Emine Şenlikoğlu, Bekir Develi, Ahmet Ümit, Mehmet Ali Bulut, Hikmet Anıl Öztekin, Varol Yaşaroğlu, Salih Suruç, Ahmet Şimşirgil, Bahadır Yenişehirlioğlu, Hasan Ali Toptaş, Vehbi Vakkasoglu, Fatih Duman, Halit Ertuğrul, Yavuz Bahadıroğlu, Senai Demirci, Sinan Yağmur, İhsan Süreyya Sırma,  Faruk Dilaver ve Serdar Tuncer gibi isimler katılacak.

Fuarın açılışına katılan Beyazgül, 1 Aralık tarihine kadar sürecek olan kitap fuarına bütün vatandaşları davet etti.


BİHA

banner53
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Yakında kabine değişikliğinin olacağı konuşuluyor, AK Parti'nin 12 belediye başkanlığını elde ettiği Şanlıurfa bir bakanı hak etti mi?