banner14

banner69

Urfa'da 'Zamanın Mirası Fotoğraf Sergisi' açılacak

Göbeklitepe Yılı kapsamında kentte çeşitli etkinlikler düzenlenirken bu kez, "Zamanın Mirası Fotoğraf Sergisi" açılıyor.

Kültür & Sanat 25.11.2019, 10:12 25.11.2019, 10:18
99
Urfa'da 'Zamanın Mirası Fotoğraf Sergisi' açılacak
banner37

2019 Göbeklitepe yılı kapsamında, T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı Telif İşleri Genel Müdürlüğü desteği ile kentte fotoğraf sergisi açılacak.

banner64
Yıldız Sarayı Vakfı tarafından yürütülen ve kültürlerarası iletişime katkı sağlayan “Göbeklitepe: İnsanlık Tarihi Yeniden Yazılıyor" projesi kapsamında, “Zamanın Mirası Fotoğraf Sergisi" vatandaşlarla buluşacak.

Açılışı yapılacak sergi, Şanlıurfa 24. Dönem Milletvekili ve Yıldız Sarayı Vakfı (YSV) Mütevelli Heyeti Başkanı Prof. Dr. Zeynep Karahan Uslu’nun ev sahipliğinde gerçekleştirilecek. Öte yandan, açılışta Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Ahmet Misbah Demircan, Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin ile İtalyan gazeteci, blogger, seyahat acentesi sahipleri, ilin önde gelen sivil toplum kuruluşları ve çok sayıda seçkin davetli de yer alacak.  

Merakla beklenen sergi is 26 Kasım Salı, saat 17'de Şanlıurfa Sanat Sokağında düzenlenecek.

BİHA

banner53
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Yakında kabine değişikliğinin olacağı konuşuluyor, AK Parti'nin 12 belediye başkanlığını elde ettiği Şanlıurfa bir bakanı hak etti mi?