banner114

banner87

Şanlıurfa Müze Müdürlüğü'ne vekaleten atama

FETÖ soruşturması kapsamında görevden ihraç edilen müze eski Müslüm Ercan'ın yerine vekaleten Müze Müdür Yardımcısı Celal Uludağ atandı.

banner100
Kültür & Sanat 11.11.2016, 14:49 11.11.2016, 14:49
Şanlıurfa Müze Müdürlüğü'ne vekaleten atama
banner101

Daha önce Fethullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması (FETÖ/PDY) soruşturması kapsamında açığa alınan Şanlıurfa Müze Müdürü Müslüm Ercan açıklanan son KHK ile görevden ihraç edildi. Ercan'ın yerine ise vekaleten Müze Müdür Yardımcısı Celal Uludağ atandı. 

Müze Müdürlüğü görevini vekaleten yürüten Uludağ ise yeni görevinden dolayı gelen tebrikleri kabul etmeye devam ediyor. Uludağ'ı daha önce Halilye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol, Haliliye Belediye Başkan Yardımcı Osman Uludağ ve Ak Parti İl Yönetim Kurulu Üyeleri ziyaret etmiş "Hayırlı olsun" temennisinde bulunmuştu. 

banner85
Uludağ'ı son olarak ziyarete eden İlim Yayma Cemiyeti  ziyarete dair fotoğrafı paylaşarak üzerine "Müze Müdürlüğüne atanan Sn.Celal Uludağ'ı tebrik ettik" notunu düştü. 

 

banner53
Yorumlar (0)
banner123
Günün Anketi Tümü
Yakında kabine değişikliğinin olacağı konuşuluyor, AK Parti'nin 12 belediye başkanlığını elde ettiği Şanlıurfa bir bakanı hak etti mi?