banner114

banner87

Oyuncu kadrosu çok konuşuldu! Urfalı yapımcının filmi...

Oyuncu kadrosuyla dikkatleri üzerine çeken Şanlıurfalı Orhan Şeddatlı'nın yapımını üstlendiği ‘Şuursuz Aşk’ filmi için geri sayım başladı.

banner100
Kültür & Sanat 09.12.2019, 10:03 09.12.2019, 10:26
Oyuncu kadrosu çok konuşuldu! Urfalı yapımcının filmi...
banner101

Başrollerinde Hercai dizisinin yıldızı Ebru Şahin ve ödüllü oyuncu İsmail Hacıoğlu'nun rol aldığı Şuursuz Aşk filminin yapımcılığını, Şanlıurfalı Orhan Şeddatlı üstlendi.

Başrol oyuncuları, konusu derken çekim aşamasında seyircilerin yakından takip ettiği Şuursuz Aşk, 20 Aralık'ta sinema severlerin beğenisine sunulacak.
Şeddadi Yapım imzalı filme gelen yoğun ilginin, Şuursuz Aşk'ın vizyona girmesi ile daha da artması bekleniyor.banner85
FİLMİN KONUSU

Oyuncu kadrosu oldukça güçlü olan film, akıl hastası olan Menekşe ve Yusuf’un karşılaşması sonrası ikisinin de yabancı olduğu aşk duygusuyla şuursuz bir şekilde tanışmalarını konu alıyor. 1980'ler Türkiye'sine çok farklı bir pencereden yaklaşan film, dönemin sistemine ve gerçeklerine de dokunuşlar yaparak izleyicileri tarihte hüzün bir yolculuğa çıkarıyor.

FİLM KADROSU:

İsmail Hacıoğlu, Ebru Şahin, Nazan Kesal, Ruhi Sarı, Tuncer Salman, Emir Benderlioğlu, Burcu Kara, Ali Buhara Mete, Erdal Ayna, Halit Karaata, Ayşen Batıgün, Volga Sorgu, Şekip Taşpınar, Çağlar Ozan Aksu, Egemen Bağış, Aslı Hür, Özgür Özberk, Levent Sülün, Ayhan Anıl ve Demet Oran.

Özlem DİKMEN-BİHA
 

banner53
Yorumlar (0)
banner123
Günün Anketi Tümü
Yakında kabine değişikliğinin olacağı konuşuluyor, AK Parti'nin 12 belediye başkanlığını elde ettiği Şanlıurfa bir bakanı hak etti mi?