banner114

banner87

3-5 ayda bir popçu, arada bir de ilahiyatçı ağırlıyor

Ünlü popçularla müşterilerini buluşturan Şanlıurfa Piazza AVM bu kez ekranların popüler İlahıyatçısı Mustafa Karataş'ı ağırladı.

banner100
Kültür & Sanat 13.11.2016, 14:09 13.11.2016, 14:09
3-5 ayda bir popçu, arada bir de ilahiyatçı ağırlıyor
banner101

Yıl boyu düzenlediği etkinliklerle müşteri çekmeyi amaçlayan Şanlıurfa Piazza uzun zaman sonra ziyaretçileri ile ilahiyatçı bir ismi buluşturdu. 2 yıl önce ünlü ilahiyatçı Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu'nu ağırlayan AVM, bugün Prof. Dr. Mustafa Karataş'ı müşterilerini buluşturdu. 

Son dönemin en iyi çıkış yapanları arasında yer alan Türk pop müziğinin sevilen yüzlerini Şanlıurfa'ya getirip ziyaretçilerin ilgisini çekmeye çalışan Piazza, uzun bir aradan sonra ekranlardan tanınan ilahiyatçı bir ismi ağırladı. 

TV programları ile ün kazanan Prof. Dr. Mustafa Karataş bugün AVM'de sevenleri ile buluştu. Programda konuşma yapan Karataş konuklardan gelen soruları da yanıtsız bırakmadı.

banner85
Karataş'a ilgi ise oldukça yoğundu. 

Uzun zaman sonra popçuların dışında bir isimle karşılaşan Şanlıurfalılar bu tarz etkinliklerin daha sık yapılmasını istedi. 

 

 

 

banner53
Yorumlar (0)
banner123
Günün Anketi Tümü
Yakında kabine değişikliğinin olacağı konuşuluyor, AK Parti'nin 12 belediye başkanlığını elde ettiği Şanlıurfa bir bakanı hak etti mi?