banner114

banner87

Başkan sahaya indi sorunları dinledi

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli esnaf ziyaretleri gerçekleştirerek ilçedeki esnaf ve vatandaşlarla sohbet ederek taleplerini dinledi.

banner100
KARAKÖPRÜ 10.02.2020, 12:57 10.02.2020, 13:05
Başkan sahaya indi sorunları dinledi
banner101

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, 'vatandaş odaklı sosyal belediyecilik' anlayışı kapsamında vatandaşlarla ve esnafla bir araya gelmeye devam ediyor. 

Belediyeden yapılan açıklamaya göre Başkan Baydilli son olarak Mehmet Hafız Bulvarında esnafı ziyaret ederken, yolda geçen vatandaşların da taleplerini ve şikayetlerini dinleyip not aldı. Esnaf ve vatandaşların görüşlerine ve isteklerine önem verdiklerini ifade eden Başkan Baydilli, Karaköprü'yü hep birlikte güzelleştirmek ve daha iyi hizmet etmek için vatandaşların görüşlerini dikkate aldıklarını söyledi. 

banner85
Başkan Baydilli, "Vatandaş odaklı hizmet yapmaya çalışıyoruz. Esnaf ziyaretlerimizle vatandaşlarımızla iç içe olmaya, sorunlarını ve taleplerini dinlemeye çalışıyoruz. Vatandaşımızın, esnafımızın talepleri, önerileri bizim için önemlidir ve dikkate alarak çalışma gerçekleştiriyoruz. İnşallah Karaköprü'yü hep birlikte güzelleştirmeye devam edeceğiz" dedi.

Esnaf ve vatandaşlar da Başkan Baydilli'nin kendilerini ziyaretinden ve talepleriyle ilgilenmesinden memnun olduklarını söylediler.

AJANS URFA

banner53
Yorumlar (1)
Kuru kuru kurbanım 2 hafta önce
Hep aynı cümle. Karaköprü yü hep birlikte güzelleştireceğiz.
banner123
Günün Anketi Tümü
Yakında kabine değişikliğinin olacağı konuşuluyor, AK Parti'nin 12 belediye başkanlığını elde ettiği Şanlıurfa bir bakanı hak etti mi?