banner14

banner69

11 Nisan Kurtuluş Camisi ibadete açıldı

Şanlıurfa’da yapımı tamamlanan 11 Nisan Kurtuluş Camisinin açılışı gerçekleştirildi.

İnanç 15.11.2019, 12:43 15.11.2019, 13:43
316
11 Nisan Kurtuluş Camisi ibadete açıldı
banner37

Şanlıurfa'nın Haliliye ilçesindeki 11 Nisan Kurtuluş Camisinin açılış programı, Haliliye Hacı Sait Bayır Kuran Kursu Öğreticisi Murat Çiçek tarafından Kuran-ı Kerim Tilaveti ile başladı. Açılışta sırasıyla Şanlıurfa İl Müftüsü Mehmet Taştan ve Haliliye İlçe Müftüsü İbrahim Halil Okulu konuşma yaptı ve dua okudu.
 


 

11 Nisan Kurtuluş Camisi açılış programına, Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, Şanlıurfa Vali Yardımcısı Eyyübiye İlçe Kaymakamı Adem Ünal, AK Parti MKYK Üyesi Vildan Polat, Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Genel Sekreteri Mahmut Kırıkçı, Ziraat Odası Başkanı Ahmet Eyyüpoğlu, CHP Şanlıurfa milletvekili Aziz Aydınlık, Şanlıurfa İl Müftüsü Mehmet Taştan, CHP İl Başkanı Hayrettin Çıdır, İYİ Parti İl Başkanı Mehmet Fedai Çakmak, Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı Nihat Çiftçi ve Şanlıurfa Kanaat Önderi Şeyh İzzettin Aksan katıldı.
 

banner64

 

Açılışta, protokolün kurdele kesiminin ardından Cami’nin içi dolaşıldı. Toplu Cuma namazı kılınmasının ardından program son buldu.
 

BİHA

banner53
Yorumlar (1)
hasan yıldız 3 hafta önce
cami ile ilgilli bilgi de temin etseydiniz daha güzel olurdu. kaç metrekare, kaç katlı yapımında ne kadar masraf gitti kimler karşıladı. ne gibi birimler var. cemaat resminden çok camiye ait resimler galeri şeklinde olsa daha güzel olurdu.
Günün Anketi Tümü
Yakında kabine değişikliğinin olacağı konuşuluyor, AK Parti'nin 12 belediye başkanlığını elde ettiği Şanlıurfa bir bakanı hak etti mi?