banner114

banner87

Kuş'un seçim sözüydü: Eyyübiye'de hizmete girdi

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş’un girişimleriyle ilçenin önemli eksikliklerinden olan Noter, Akçakale yolu üzerinde hizmete başladı. Noter ziyaretinde konuşan Kuş, Halkbank ve Ziraat Bankası şubelerinin de kısa sürede hizmete gireceği müjdesini verdi.

banner100
İLÇELER 21.11.2019, 09:23 21.11.2019, 09:24
Kuş'un seçim sözüydü: Eyyübiye'de hizmete girdi
banner101

Şanlıurfa’nın en kalabalık ilçesi olan ve büyük bir eksiklik olarak görülen Noter, Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş’un girişimleriyle hizmete başladı. Vatandaşların seçim sürecinde talep ettiği ve Kuş’un da söz verdiği Noter, Akçakale yolu üzeri, Eyüpnebi mahallesi 3482. Sokakta hizmete girdi.
 banner85
Eksikliklerden biri olan banka şubeleri için de girişimlerinin sonuç verdiğini belirten Kuş, Ziraat Bankası ve Halkbank şubelerinin de kısa sürede hizmete gireceği müjdesini verdi.  Noter’i ziyaret eden Kuş, "Söz vermiştik. Girişimlerimiz sonucu ilçemize kazandırdık. Hayırlı uğurlu olsun. Halkbank ve Ziraat Bankası şubeleri de kısa zamanda hizmete girecek" dedi. 
 Noter ziyaretinde konuşan Kuş şunları söyledi: "Seçim öncesi vaatlerimizden biri de Eyyübiye’de bir noter açtırmaktı. Çok şükür bu vaadimizi gerçekleştirdik. Eyyübiye’yi 8. Noter ile buluşturduk. Allah hayırlı uğurlu eylesin. İnşallah en yakın zaman zarfı içerisinde Ziraat Bankası ve Halk Bankası şubelerini de  Eyyübiye mücavhir alanı içerisinde hizmete geçecektir. Heyecan ile bekliyoruz. İnşallah 2020 yılının ilk aylarında hem Halk Bankasına hem de Ziraat Bankasına Eyyübiyeli vatandaşlarımız kavuşmuş olacak. Şimdiden  hayırlı osun inşallah."

BİHA

banner53
Yorumlar (0)
banner123