banner114

banner87

Haliliye kırsalında yol çalışmaları sürüyor

Haliliye Belediyesi, kırsalda başlattığı yol yapım çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda ekipler kırsal mahallelerden Ortaören, Keremli ve Yazılıkavak stabilize yol yapım çalışmalarına devam ediyor.

banner100
HALİLİYE 23.11.2019, 11:58
Haliliye kırsalında yol çalışmaları sürüyor
banner101

Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat’ın talimatları doğrultusunda ilçe genelinde yol yapım atağını devam ettiren Fen İşleri Müdürlüğü, kış ayları öncesi merkez ve kırsal mahallelerde yol yapım çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda kırsalda vatandaşların yol sıkıntısı yaşamaması için aralıksız bir çalışma yürüten ekipler, kırsal mahallerden Ortaören, Keremli ve Yazılıkavak’ta çalışmalarını son sürat devam ediyor.

Haliliye Belediyesi basın biriminin paylaştığı bilgilere göre; yeni yolları vatandaşların hizmetine sunan ekipler, yürüttüğü çalışmalar ile hem merkez hem de kırsal mahallelerde vatandaşların takdirini topluyor. Vatandaşlar Haliliye Belediyesinin sunduğu hizmetlerden memnuniyetlerini belirterek Belediye Başkanı Mehmet Canpolat'a teşekkür etti.
 

banner85

 

Öte yandan ekipler çalışmaların devam ettiği mahalleleri tamamlayıp, diğer kırsal mahallelerde çalışmaları başlatmayı hedefliyor.

BİHA

banner53
Yorumlar (0)
banner123