banner114

banner87

Canpolat, yol çalışmalarını denetledi

Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, vatandaşların yoğun talebi üzerine Atatürk Mahallesinde başlatılan yol yapım çalışmalarını yerinde inceledi.

banner100
HALİLİYE 18.10.2019, 12:22
Canpolat, yol çalışmalarını denetledi
banner101

Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, Atatürk Mahallesi 2’nci sokakta yürütülen yol yapım çalışmalarını yerinde inceledi. Canpolat, sokakta bulunan esnafla birebir görüşerek talep ve önerilerini dinledi. Yürütülen çalışmalarla ilgili konuşan Canpolat, vatandaşların talebinin kısa bir süre içinde hayata geçirildiğini belirterek şunları söyledi:

“Büyükşehir Belediye binamızın hemen arkasında Atatürk Mahallemizdeki esnafın işlek olarak kullandığı caddemiz parkeydi, yalnız parke çok fazla deforme olmuştu. Yıkık dökük bir haldeydi. Vatandaşlarımız yağış sonrası üzerlerine suların fışkırdığını rahatsızlık duyduklarını ifade ediyorlardı. Yaptığımız teknik inceleme sonucunda buradaki alt yapıyı düzenledik. Büyükşehir Belediye Başkanımız Zeynel Abidin Beyazgül de bize destek verdi. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Bir hafta gibi kısa bir sürede burada alt yapıyı düzenleyip asfaltını serip vatandaşlarımızın hizmetine sunduk.”
 

banner85

 

Haliliye Belediyesi olarak hizmetin ilçe genelinde sürdüğünün de altını çizen Canpolat, “Şiyar edindiğimiz Haliliye halkının refahı huzuru için tüm ekip arkadaşlarımızla el birliği halinde vatandaşlarımızın mutluluğu için çalışmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

Haliliye Belediye basın biriminden paylaşılan bilgiye göre; yapılan çalışmalarla bölgenin rahat bir nefes alacağını belirten vatandaşlar ise yürütülen çalışmalardan dolayı Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat’a teşekkür ettiklerini ifade etti. Canpolat, incelemelerin ardından buradan ayrıldı.

BİHA

banner53
Yorumlar (1)
Gerok 5 ay önce
Bunun haber değeri nedir mesela? Canpolat değilde cem yılmaz mı denetleyecek elbet başkan denetleyecek tamam anladık ücretli haber de insan biraz metni haber metnine benzetir
banner123