banner114

banner87

Canpolat: Vatandaşlarımızın isteği bizim için projedir

Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, vatandaşların taleplerini yerinde dinlemek amacıyla yürüttüğü mahalle gezileri programları kapsamında Ahmet Yesevi Mahallesinde incelemelerde bulunarak mahalle sakinleri ile bir araya geldi.

banner100
HALİLİYE 07.02.2020, 17:26
Canpolat: Vatandaşlarımızın isteği bizim için projedir
banner101

Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat,  merkez ve kırsal mahallelerde vatandaşlarla bir araya gelip öneri ve taleplerini birinci ağızdan dinlemeye devam ediyor. Bu kapsamda sabahın ilk şıkları ile birlikte Ahmet Yesevi Mahallesinde çeşitli incelemelerde bulunan Canpolat’a, birim amirleri, mahalle muhtarı ve vatandaşlar eşlik etti. Mahalledeki incelemelerinin ardından vatandaşlarla da bir araya gelen Canpolat, burada vatandaşlardan gelen talepleri dinleyerek, ilgili birimlere talimatlar verdi.


 

banner85
Vatandaş toplantısı sonrası açıklamalarda bulunan Belediye Başkanı Canpolat, her fırsatta vatandaşlarla bir araya gelemeye devem ettiklerini belirterek şunları kaydetti:

“Ahmet Yesevi Mahallemizi ziyaret ettik. Sürekli mahallelerimizi, caddelerimizi, sokaklarımızı dolaşıyor vatandaşlarımızla bir araya geliyoruz. Milletin içinde olmaya, millet ile hemhal olmaya, onların dertlerini dinlemeye ve yanı zamanda çözüm üretmeye Haliliye Belediyesi olarak her türlü gayreti ortaya koyuyoruz. Vatandaşlarımızın isteği bizim için projedir demiştik. Hem kendi projelerimizi icra ederken, aynı zamanda mahallerimizden gelecek olan istekleri de projeye dönüştürüp vatandaşlarımızın hizmetine sunuyoruz.” 

Burada konuşan AK Parti Haliliye ilçe Başkanı Süleyman Aksu ise, Belediye Başkanı Mehmet Canpolat’ın seçim öncesi ve sonrası söz verdiği gibi tüm mahallerde hizmete devam ettiğini kaydetti. Canpolat, incelemelerinin ardından bölgeden ayrıldı.

BİHA

banner53
Yorumlar (2)
Muhammet ATALAY 2 hafta önce
Kayseri örnek alınmalı.modern ve çok konforlu.Şehirleşme planli ve şehiriçi çok ferah Kayseri nin.
ŞANLIURFA da öyle olabilir.Şehir içi çok karışık urfanın beton yığını ve çarpık şehirlesme var.Şanlıurfa gelişme için cok potansiyele sahip.
Ali Saygılı 2 hafta önce
ŞANLIURFA Kültürel acıdan tarihi acidan cok zengin bir sehir.Daha modern ve düzenli bir sehirlesme Çevre illerle daha hızlı ulaşım olmalı şehir daha dısa dogru genişletilebilir daha modern evler Sanlıurfa dısina yapılabilir.Daha cazip hale getirilebilir.
banner123