banner14

banner69

Canpolat inceleme yaptı, talimat verdi

Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, vatandaşların taleplerini yerinde dinlemek amacıyla yürüttüğü mahalle gezileri programları kapsamında sabahın erken saatleri ile birlikte Bamyasuyu ve Şair Nabi mahallelerinde incelemelerde bulundu.

HALİLİYE 13.11.2019, 11:29
270
Canpolat inceleme yaptı, talimat verdi
banner37

Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, merkez ve kırsal mahallelerde vatandaşlarla bir araya gelip öneri ve taleplerini birinci ağızdan dinlemeye devam ediyor. Bu kapsamda sabahın ilk şıkları ile birlikte Bamyasuyu ve Şair Nabi mahallelerinde çeşitli incelemelerde bulunan Canpolat’a, başkan yardımcıları, birim amirleri ve mahalle muhtarları da eşlik etti.

Mahalle sakinleri ile görüşüp, talepler dinleyen Canpolat, ilgili birimlere talimatlar verdi. Mahallelerde yürütülen çalışmaları da denetleyen Canpolat, çalışmalara ilişkin teknik ekipten bilgiler aldı. Bamyasuyu Mahallesindeki incelemelerinin ardından açıklamalarda bulunan Canpolat, “Temizlik işleri müdürlüğümüz ve fen işlerine bağlı ekiplerimiz ile birlikte sabahın erken saatlerinden itibaren Bamyasuyu Mahallemizdeydik. Mahalle muhtarımız değerli mahalle sakinleri bizleri karşıladılar. Hep birlikte buradaki faaliyetlimizi sürdürdük. Aynı zamanda da muhtarımızla birlikte sokaklarımızı caddelerimiz hep birlikte gezdik. Eksiklerimizi gördük gerekli olan talimatlarımızı verdik. Haliliye Belediyesi dur durak demeden tüm personelleriyle Haliliye halkının hizmetinde olmaya devam edecektir” dedi.
 


 

banner64
Bamyasuyu Mahalle Muhtarı Mustafa Bağış ise, “Haliliye Belediyesi tarafından rutin çalışmalarımız yapılıyor. Sokaklarımız yıkanıyor, kilit parke onarımlarımız yapılıyor, çöplerimiz toplanıyor. İlaçlamamız yapılıyor. Belediyecilik adına ne varsa belediyemiz bu hizmetleri yapıyor. Ben Bamyasuyu Mahallesi adına başta Belediye Başkanımız Mehmet Canpolat’a ve tüm ekiplerine teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Canpolat, Bamyasuyu Mahallesinin ardından incelemelerine Şair Nabi Mahallesi ile devam etti. Burada mahalle muhtarı ve mahalle sakinleri ile bir araya gelen Canpolat, “Muhtarımız ve mahalle sakinlerimizle birlikte Şair Nabi Mahallemizin sokaklarını, parklarını gezdik. Yapılacak iş ve işlemler için ilgili müdürlüklerimize talimatlarımızı verdik. Tespit edilen eksikleri ile ilgili ise en kısa da çözüm için çalışmaları başlatacağız” ifadelerini kullandı. Şair Nabi Mahalle Muhtarı Hüseyin Çiçek de, Haliliye Belediyesinin mahallelerindeki çalışmalarından duydukları memnuniyetlerini belirterek, Belediye Başkanı Mehmet Canpolat’a teşekkür etti.

Canpolat, incelemelerinin ardından bölgeden ayrıldı.

BİHA

banner53
Yorumlar (5)
urfa 3 hafta önce
ahmet yesevi mah. 2291 no:4 4.kat imarı iptal oldu sonra imar verildi.eski yapı ev orda temel sağlammı önce ona bakılsın.
Emre 3 hafta önce
Urfa çölleşiyor.Acil AĞAÇLANDIRMA LAZIM PEYGAMBERLER ŞEHRİ Nİ YEŞİL GÖRMEK ISTIYORUZ
Ahmet 3 hafta önce
Urfa yeşilliğiyle anılmalı.Kuraklık Urfaya YAKIŞMIYOR
Asım 3 hafta önce
PEYGAMBER LER ŞEHRİ YEŞİL olmalı
Ahmet 6 gün önce
ŞANLIURFA modern olmalı ve heryana metro ile gidilmeli
Günün Anketi Tümü
Yakında kabine değişikliğinin olacağı konuşuluyor, AK Parti'nin 12 belediye başkanlığını elde ettiği Şanlıurfa bir bakanı hak etti mi?