banner14

banner69

Canpolat çalışmalarla ilgili bilgi aldı

Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, kırsal mahallelerde yürütülen çalışmaları yerinde incelemeyi sürdürüyor.

HALİLİYE 12.11.2019, 11:17
123
Canpolat çalışmalarla ilgili bilgi aldı
banner37

İlçe geneli yürütülen çalışmaları yerinde inceleyip vatandaşlarla bir araya gelen Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, bu kapsamda Çukurdoruç ve Çekçek mahallelerini ziyaret etti.  AK Parti Haliliye İlçe Başkanı Süleyman Aksu ve meclis üyelerinin de eşlik ettiği ziyarette, Canpolat teknik ekiplerden çalışmalara ilişkin bilgiler aldı. Mahalle sakinleri ile de sohbet ederek, talepleri dinleyen Canpolat, Haliliye'nin refah seviyesini yükseltmek için merkez ve kırsal ayrımı yapmadıklarını söyledi.

Çukurdoruç Mahallesinde yürütülen çalışmalara ilişkin konuşan Canpolat, “Çukurdoruç Mahallemizdeyiz. Ekiplerimiz burada stabilize yol çalışmalarına başladılar. İnşallah en kısa sürede Çukurdoruç Mahallemizi de çamurdan kurtarmış olacağız. Köy içi stabilizemiz tamamlayıp vatandaşların hizmetine sunacağız. Değerli muhtarımıza, mahalle sakinlerimize çok çok teşekkür ediyor saygılar sunuyorum” dedi.
 

banner8

 

İlçe Başkanı Süleyman Aksu da, “Belediye başkanımız bölgemize yaptığımı hizmetlerden dolayı teşekkür ediyoruz. Söz verdiği hizmetlere hız kesmeden devam ediyor. Teşekkür ediyoruz” diye konuştu. Çukurdoruç Mahalle Muhtarı Ahmet Er ve mahalle sakinleri ise belediyenin yaptığı çalışmalardan memnun olduklarını belirterek, Belediye Başkanı Mehmet Canpolat’a teşekkür etti. Canpolat, incelemelerinin ardından buradan ayrıldı.

BİHA

banner53
Yorumlar (4)
Ahmet 3 hafta önce
URFA ÇÖLLLEŞİYOR
Talha 3 hafta önce
PEYGAMBERLER ŞEHRİ ÇÖLLLEŞİYOR
Abdurrahman 3 hafta önce
Urfa çöllleşiyor NEFES alamıyoruz.Urfa bunu hak etmiyor çok iyi yerde olmalıydı medeniyet beşiği çöllleşiyor
Burak 3 hafta önce
Fidan dikelim
Günün Anketi Tümü
Yakında kabine değişikliğinin olacağı konuşuluyor, AK Parti'nin 12 belediye başkanlığını elde ettiği Şanlıurfa bir bakanı hak etti mi?