Tiyatro

Son dakika tiyatro haberleri ve tiyatro haberleri ile ilgili tüm sıcak gelişmeleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. tiyatro ile ilgili 88 haber listeleniyor.

Tiyatro Haberleri

Karaköprü'de müzikal tiyatro sahnelenecek

Karaköprü Belediyesi tarafından düzenlenecek etkinlikle çocuklar için ‘Alice Harikalar Diyarında’ isimli müzikal tiyatro gösterisi sahnelenecek.

Urfalıların tercihi yerli filmler oldu

Şanlıurfa’da 2022 yılında sinemaya toplam 205 bin 48 kişi giderken, bunların 146 bin 559’u yerli film, 58 bin 489’u ise yabancı film seyretmeyi tercih...

Viranşehir'de özel öğrencilere tiyatro gösterisi

Viranşehir Belediyesi tarafından özel öğrencilere yönelik müzikal gösteri ve '14 Baba Bir Çocuk' adlı tiyatro oyunu düzenlendi.

Devlet Tiyatroları Genel Müdürlüğü 121 sözleşmeli personel alacak

Devlet Tiyatroları Genel Müdürlüğüne 121 sözleşmeli personel alımına dair ilan Resmi Gazete'de yayımlandı. Başvurular bugünden itibaren 15 gün içerisi...

Viranşehir’de çocukların karne hediyesi tiyatro gösterisi

Viranşehir Belediyesi, tatile başlayan çocuklara karne hediyesi olarak 4 gün sürecek tiyatro gösterisinin galası yapıldı.

Urfalıların tiyatroya ilgisi nasıl?

Şanlıurfa’da geçen yıl tiyatro seyirci sayısı bir önceki yıla göre arttı.

Viranşehir Belediyesinden ‘bahar etkinlikleri’

Viranşehir Belediyesi, ‘Çok Komiksiniz’ adlı tiyatro oyununu sanatseverlerle buluşturdu.

Kürtçe tiyatro oyunu kahkahaya boğdu

Viranşehir’de festival etkinleri kapsamında “Çirokên Wan Diran Zêro û Diran Zivo” adlı komedi oyunu sahneledi. Tek perdede sahnelenen Kürtçe tiyatro o...

Büyükşehir’den “Sen Vatan Ben Gurbet’’ tiyatro oyunu

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu Ekibi “Sen Vatan Ben Gurbet’’ adlı tiyatro oyunu ile izleyicilerle buluşacak.

“Bir zamanlar Urfa” oyunuyla yeniden perdelerini açıyor

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu Ekibi ‘’Bir Zamanlar Urfa’’ adlı tiyatro oyunuyla izleyicileriyle buluşuyor.

Urfa tiyatroya seyirsiz kaldı!

2020 yılı illere göre tiyatro seyirci sayıları açıklandı. Verilere bakıldığında Şanlıurfalıların tiyatroya çok da meraklı olmadığı görüldü.

Veriler açıklandı: Şanlıurfa'da kaç tane var?

Türkiye'deki illerde bulunan tiyatro sayılarının yansıdığı tabloda Şanlıurfa'da 7 tiyatro olduğu ortaya çıktı.

Kürtçe tiyatro oyunu Şanlıurfa'da yasaklandı

"Bêrû" adlı Kürtçe oyununun sahnelenmesi, İstanbul'un ardından Şanlıurfa'da da yasaklandı.

Büyükşehir'den açık havada 'sanat' keyfi

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, Kültür ve Sanat etkinlikleri kapsamında açık hava tiyatro etkinliği devam ediyor.

Şanlıurfa’da ‘Altın Kız’ oyunu çocuklar için sahnelendi

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, Kültür ve Sanat etkinlikleri kapsamında ‘Altın Kız’ adlı çocuk tiyatrosu Şanlıurfalı çocuklarla buluşturdu.

Viranşehir’de çocuklara yönelik tiyatro düzenlendi

Viranşehir Belediyesi, Kültür ve Sanat etkinlikleri kapsamında 'Altın Kız' adlı çocuk tiyatrosunu çocuklarla buluşturdu.

Şanlıurfalı çocukların tiyatrosu ilgi topladı

Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, GAP İlkokulu öğrencilerinin hazırladığı ve oynadığı tiyatro gösterisine katıldı. Programın ardında...

Bozova'da temel atıldı: Kent Meydanı olacak

Bozova Belediyesi, merkezde iş yerlerini ve konutları kamulaştırmaya giderek içerisinde Kitap Otağı, Amfi Tiyatro ve LED ekranın yer alacağı Bozova Ke...

Urfalı çocuklar tiyatroyla buluşuyor

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, İstanbul Devlet Tiyatrosu iş birliği ile birlikte düzenlediği  'Turta Girmemiş Orman' isimli tiyatro oyununu ücretsiz...

Karaköprü'den mesaj: Engelime engel olma

Şanlıurfa’nın Karaköprü Belediyesi tarafından farkındalık oluşturulması amacıyla engellilerin hayatını anlatan tiyatro gösterisi sahnelendi.

Karaköprü'den mesaj: Engelime engel olma

Şanlıurfa’nın Karaköprü Belediyesi tarafından farkındalık oluşturulması amacıyla engellilerin hayatını anlatan tiyatro gösterisi sahnelendi.

Urfa'daki hükümlülere özel tiyatro oyunu

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu, bu kez Denetimli serbestlik yasasından faydalanan hükümlüler için özel gösterim yaptı.

Alis Harikalar Diyarında Karaköprü’de sahnelenecek

Karaköprü Belediyesi tarafından düzenlenecek etkinlikle çocuklar için Alis Harikalar Diyarında isimli müzikal tiyatro gösterisi sahnelenecek.

Şanlıurfa Şehir Tiyatrosu yeni oyunlarını sergiliyor

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu ekibi yetişkinlere yönelik hazırladığı "9 Canlı" tiyatro gösterimi ve çocuklara yönelik "Dans Eden Eşe...

Şanlıurfa Şehir Tiyatrosu yeni oyunlarını sergiliyor

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu ekibi yetişkinlere yönelik hazırladığı "9 Canlı" tiyatro gösterimi ve çocuklara yönelik "Dans Eden Eşe...

Site arşivi içinde belirli bir içerik arıyorsanız, yukarıdan arama yaparak daha hızlı sonuca ulaşabilirsiniz