Msb

Son dakika msb haberleri ve msb haberleri ile ilgili tüm sıcak gelişmeleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. msb ile ilgili 55 haber listeleniyor.

Msb Haberleri

Urfa sınırında saldırı girişimi

Şanlıurfa sınırında yer alan Barış Pınarı bölgesine yönelik saldırı hazırlığında olduğu tespit edilen PKK/YPG'li 5 terörist etkisiz hale getirildi.

Urfa sınırında taciz ateşi açan teröristler etkisiz hale getirildi

Şanlıurfa sınırında yer alan Barış Pınarı bölgesine taciz ateşi açan PKK/YPG’li 4 terörist etkisiz hale getirildi.

Akçakale sınırında saldırı girişimi

Şanlıurfa sınırında bulunan Barış Pınar bölgesi ve Zeytin Dalı bölgesinde taciz ateşi açan 12 terörist etkisiz hale getirildi.

MSB’den Şanlıurfa sınırıyla ilgili açıklama

Şanlıurfa sınırında yer alan Barış Pınarı bölgesinin de aralarında bulunduğu sınır hattında 6 terörist etkisiz hale getirildi.

Urfa sınırında saldırı girişimi püskürtüldü!

Şanlıurfa sınırında bulunan Barış Pınarı Bölgesine saldırı hazırlığındaki 2 PKK/YPG’li etkisiz hale getirildi.

Ateş destek vasıtalarıyla etkisiz hale getirildi

Akçakale sınırında yer alan Barış Pınarı Bölgesinde taciz ateşi açan 4 PKK/YPG’li etkisiz hale getirildi.

Urfa sınırında saldırıya hazırlanıyorlardı!

Şanlıurfa sınırında yer alan Barış Pınarı bölgesine saldırı hazırlığında olan 4 PKK/YPG’li terörist ateş destek vasıtaları ile etkisiz hale getirildi.

Urfa sınırında saldırı hazırlığında olan teröristler etkisiz hale getirildi

MSB, Şanlıurfa sınırında yer alan Barış Pınarı bölgesinin de aralarında bulunduğu sınır hattında saldırı hazırlığında bulunan teröristlerin etkisiz ha...

Saldırı hazırlığı püskürtüldü!

MSB, Akçakale sınırında yer alan Barış Pınarı bölgesinde saldırı hazırlığında bulunan teröristlerin etkisiz hale getirildiğini açıkladı.

Urfa sınırında saldırı hazırlığında olan teröristler etkisiz hale getirildi

MSB, Şanlıurfa sınırında yer alan Barış Pınarı bölgesinin de aralarında bulunduğu sınır hattında saldırı hazırlığında bulunan teröristlerin etkisiz ha...

Akçakale sınırında etkisiz hale getirildi

Akçakale sınırında bulunan Barış Pınarı bölgesi ile Fırat Kalkanı bölgesinde saldırı hazırlığındaki 3 terörist etkisiz hale getirildi.

MSB’den 3 hareket bölgesiyle ilgili açıklama

MSB, Urfa sınırındaki Barış Pınarı Bölgesi ile Pençe Şimşek ve Zeytin Dalı bölgelerinde etkisiz hale getirilen terörist sayısını açıkladı.

Sınırda etkisiz hale getirildi

MSB, sınırda yer alan Zeytin Dalı ile Fırat Kalkanı bölgesinde saldırı hazırlığındaki 14 PKK/ YPG'li teröristin etkisiz hale getirildiğini duyurdu....

Urfa sınırında teröristler etkisiz hale getirildi

MSB, Şanlıurfa sınırında yer alan Barış Pınarı bölgesi ile Fırat Kalkanı bölgesinde saldırı hazırlığındaki 10 PKK/YPG'li teröristin etkisiz hale getir...

Urfa sınırında 4 terörist etkisiz hale getirildi

MSB, Şanlıurfa sınırında yer alan Barış Pınarı bölgesine saldırı hazırlığında bulunan 4 teröristin etkisiz hale getirildiğini bildirdi.

Site arşivi içinde belirli bir içerik arıyorsanız, yukarıdan arama yaparak daha hızlı sonuca ulaşabilirsiniz