banner14

banner69

banner84

banner87

banner89

Viranşehir'de 'kadına şiddete' farklı tepki!

Viranşehir’de protokol üyeleri, ilçede faaliyet gösteren bir AVM’nin başlattığı, 'Kadına Yönelik Şiddetle Mücadelede Biz de Varız' kampanyasına destek verdi.

Gündem 31.08.2019, 16:01 31.08.2019, 16:01
Viranşehir'de 'kadına şiddete' farklı tepki!
banner37

Viranşehir Kaymakamı Ömer Dereci beraberinde İlçe Belediye Başkanı Salih Ekinci, AK Parti Viranşehir İlçe Başkanı Ali Tekin ve Belediye Meclis üyeleri ile birlikte AVM’nin başlattığı kampanyaya destek ziyaretinde bulundu.

Viranşehir ilçesinde faaliyet gösteren bir AVM çalışanları, geçtiğimiz günlerde Kırıkkale’de 4 yıl önce boşandığı eşi tarafından, 10 yaşındaki çocuğunun gözleri önünde boğazından bıçaklanarak hayatını kaybeden Emine Bulut cinayetine 'Emine Bulut, Kadına Şiddete Hayır’ yazılı siyah tişört giyerek tepki gösterdi.

 


banner85

Kadına yönelik şiddete tepki kampanyasına sessiz kalmayan Dereci, Ekinci, Tekin ve Belediye Meclis üyeleri, AVM’nin Yenişehir Mahallesinde bulunan şubesine destek ziyaretinde bulunarak, başlatılan kampanyada 'Biz de Varız' dediler. Dereci ile Ekinci burada yaptığı açıklamada, kadına yönelik şiddeti nefretle kınadıklarını belirterek, her zaman kadınların yanında olduklarını ve olmaya devam edeceklerini söyledi.

Kampanyayı başlatan AVM’nin yönetim kurulu başkanı Çetin Bozyıl’ı tebrik eden Dereci ve Ekinci, kadına karşı şiddetle mücadelede üzerlerine düşen görevi yapmaya hazır olduklarının kaydettiler.

AJANS URFA

banner53
Yorumlar (0)