banner14

banner69

Urfalı bürokratın toplu açılış törenine Cumhurbaşkanı katıldı!

Şanlıurfalı Bürokrat Mehmet Selim Bağlı’nın gerçekleştirdiği Sosyal Güvenlik Merkezlerinin toplu açılış törenine Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan da katıldı.

Gündem 17.11.2019, 12:57 17.11.2019, 13:29
381
Urfalı bürokratın toplu açılış törenine Cumhurbaşkanı katıldı!
banner37

İstanbul'da Sosyal Güvenlik Merkezlerinin toplu açılış töreni, bugün gerçekleşti. T.C. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanı Şanlıurfalı Mehmet Selim Bağlı başkanlığında gerçekleştirilen Sosyal Güvenlik Merkezlerinin toplu açılışa Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk ve birçok yetkili katıldı. 

İstanbul’un Fatih, Silivri, Zeytinburnu ve Topkapı Sosyal Güvenlik Merkezleri’nde yapılan açılışta konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, Sosyal Güvenlik Merkezlerinin hayırlı olmasını diledi. Bakan Selçuk ise kamu hizmetlerini daha etkin ve hızlı sunulabilmek için kurumsal kapasitnin niceliğinin ve niteliğinin artmasının öncelikleri olduğunu kaydetti. 

banner64

Urfalı Bürokrat Bağlı da, yeni açılan Sosyal Güvenlik Merkezleri ile Türkiye’ye en iyi şekilde hizmet etmeye devam edeceklerini belirtti.


Açılış, çekilen toplu fotoğrafın ardından sona erdi. 

BİHA

 

banner53
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Yakında kabine değişikliğinin olacağı konuşuluyor, AK Parti'nin 12 belediye başkanlığını elde ettiği Şanlıurfa bir bakanı hak etti mi?