banner14

banner69

Urfa’dan Türk Telekom’a tepki: Arıyoruz, açmıyorlar!

Şanlıurfa’nın Akçakale ilçesinde 3 gündür yaşandığı iddia edilen internet problemi, vatandaşların tepkisine neden oldu. Sorunu bildirmek için yetkili servise ulaşamadıklarını kaydeden vatandaşlar, "Arıyoruz, açmıyorlar" dedi.

Gündem 24.11.2019, 10:43 24.11.2019, 11:13
244
Urfa’dan Türk Telekom’a tepki: Arıyoruz, açmıyorlar!
banner37

Şanlıurfa’nın Akçakale İlçesinde yaşanan internet sorunu, vatandaşları mağdur etti.

banner64
Türk Telekom’un sağladığı internet hizmetinden yararlanamayan vatandaşlar, ilçenin Atatürk ve Yeni Mahallesinde 3 gündür internet erişimi olmadığını iddia etti. Türk Telekom arıza servisini sorun bildirmek için aradıklarını ancak ulaşamadıklarının öne süren vatandaşlar, yanıt alamamaktan dert yandı. Üst üste arama yapmalarına rağmen çağrılara cevap verilmediğini kaydeden vatandaşlar, "Arıyoruz, açmıyorlar" diye, tepki gösterdi. 

EKİP GÖNDERMEDİLER İDDİASI 

Daha sonra merkezle iletişime geçtiklerini kaydeden vatandaşlar, ekip gönderileceğini belirten yetkililerin, ekip göndermediğini iddia etti. Vatandaşlar, sorunun en kısa sürede çözüme kavuşması için Türk Telekom yetkililerini göreve davet etti.

BİHA

banner53
Yorumlar (2)
Ali ihsan 2 hafta önce
Verem etti bizi verem bu telekom
ŞABAN YILDIZ 2 hafta önce
BİZ DAHA ÇOK BEKLERİZ ADAMALAR BURDA GÜNÜ KURTARMAK PEŞİNDELER KİMSENİN UMRUNDA DEĞİL ANCAK ORA GİDECEKSİN TELEKOM MÜDÜRLÜĞÜNE ANA ARVAT KÜFÜR EDESİNKİ YAPARLAR YOKSA ADAMLAR YAPMAZ TABİ GÜNÜ KURTAR YETER KİMSENİN UMRUNDA DEĞİLKİ HEPSİ KRAVATLI EŞŞEK ORDAKİLER SORUMLU DİYE BİRİNİ KOYMUŞLAR GÜYA İSMAİL KAYA DİYE ANCAK GÖBEĞİNİ BÜYÜTE BİRDE ŞEBEKE SORUMLUSU
Günün Anketi Tümü
Yakında kabine değişikliğinin olacağı konuşuluyor, AK Parti'nin 12 belediye başkanlığını elde ettiği Şanlıurfa bir bakanı hak etti mi?