banner114

banner87

Urfa'daki 'üst geçit' problemine MKYK Üyesinden flaş yanıt!

Şanlıurfa'da sık sık kazaların meydana geldiği yolda üst geçit yapılmasını isteyen öğrenciler, bugün yolu kapatarak tepki gösterdi. Öğrencilerin eylem yapması sonrası açıklama yapan AK Parti MKYK Üyesi Vildan Polat, en kısa sürede çalışmaların başlayacağını duyurdu.

banner100
Gündem 25.11.2019, 15:05 25.11.2019, 15:35
Urfa'daki 'üst geçit' problemine MKYK Üyesinden flaş yanıt!
banner101

Şanlıurfa'da kazaların meydana geldiği ve öğrencilerin işlek olarak kullandığı yolda, veliler ve çocukları eylem yaptı.
 Kentte bu sabah saatlerinde Akçakale-TOKİ yolunda meydana gelen kazada 9. sınıf öğrencisi Halil Alkan, ağır yaralandı. Üst geçit olmadığı için işlek yolu kullanan öğrencilerin sık sık kazalarla karşılamasına tepki gösteren veliler ve öğrenciler de, eylem yaptı.

banner85

Üst geçit yapılması için yolu kapatan öğrencilerin ve velilerin eylemine sosyal medyadan cevap veren AK Parti MKYK Üyesi Vildan Polat, üst geçit için çalışmaların başlayacağını kaydetti.Polat, Karayolları Diyarbakır 9. Bölge Müdürlüğü'nün kavşak planını hazırladığını ve onay için Ankara'ya gönderdiğini açıkladı. Polat, "Karayolları Genel Müdürlüğünde bitme aşamasında en kısa sürede çalışmalar başlayacaktır" dedi.

Özlem DİKMEN-BİHA

banner53
Yorumlar (3)
Ali 3 ay önce
sınır ilçelerimiz akçakale cylanpınar suruç ilçelerimizde yeni fabrikalar süt ineği çiftlikleri seralar mandıralar açan işadamlarımıza zenginlerimize teşekkürler
Urfalı zaza 3 ay önce
Sağlık müdürlüğü önünde Öst geçit var bir Allah ın kulu kullanmıyor. Toplanma merkezi nevali otel önündeki de öyle. Anca trafiği durdurup yaya östünlüğünü kullanarak araç kuyruğu abideye kadar uzuyor. Boşuna masraf yapmayın kimse kıllanmaz.
burak 3 ay önce
karayollarının hangi işi düzgün ve zamanında urfaya karşı duyarsızlık almış yürümüş. bitmeyen kavşaklar yapılmayan üstgeçitler. açılmayan yollar. standart dışı yapılan yollar daha neler neler. tabi kurum haklı ağlamayana meme yok malum bizim bürokrat, siyasi ve stklarımız sadece laf üretsinler iş ve proje üretecek ve işi takip edecek insanları da malesef bıktırıp kenara itiyorlar. sonrası da malum insanlar ölür, ilçenizi göz göre göre antebe kaptırıp rantını onların yemesini izlersiniz. bu duyarsızlık ve umursamazlık ile bugünleri çoook ararız.
banner123