banner14

banner69

ŞUTSO saldırıları kınadı

Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası (ŞUTSO) Gaziantep ve Şanlıurfa’da meydana gelen saldırıları kınayarak, hayatını kaybedenler için taziye mesajı yayımladı.

Gündem 22.08.2016, 07:41 22.08.2016, 07:41
728
ŞUTSO saldırıları kınadı
banner37

 Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası (ŞUTSO) Meclis Başkanı İbrahim İletmiş ve ŞUTSO Yönetim Kurulu Başkanvekili Kadir Kılıçoğlu, Gaziantep ve Şanlıurfa’da meydana gelen  saldırıları kınadı.

banner64
Menfur saldırıların hiç bir meşruiyetinin olmadığının vurgulandığı yazılı açıklamada “Gaziantep’te düğün mahallinde gerçekleştirilen ve 51 sivil vatandaşımızın şehit olduğu, hemen ardından da Viranşehir ilçemizde polis memurlarımıza yönelik düzenlenen ve 1 polis memurumuzun şehadet haberi bizleri derinden üzmüştür. Gerçekleştirilen saldırıların hiç bir meşru sebebi ve meşruiyeti yoktur. Bu menfur saldırıları şiddetle kınıyoruz. Bu milleti kimse bir birine düşüremeyecek, hiç terör örgütü asla ve asla amacına ulaşamayacaktır. İnanıyoruz ki güvenlik güçlerimiz bu saldırıları gerçekleştirenleri ve planlayanları en kısa zamanda adalete teslim edecektir. Terör örgütleri ile mücadelenin kararlılıkla sürdüreceğinden şüphemiz yoktur. Gerçekleşen olaylarda şehit olan polis memurumuza ve sivil vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, kederli ailelerine sabırlar, yaralılara da acil şifalar diliyoruz, Milletimizin ve Emniyet Teşkilatımızın başı sağ olsun” ifadelerine yer verildi. 

 

banner53
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Yakında kabine değişikliğinin olacağı konuşuluyor, AK Parti'nin 12 belediye başkanlığını elde ettiği Şanlıurfa bir bakanı hak etti mi?