banner14

banner69

Son yılların en 'iyi hareketi'! Urfa'da ihtiyaç sahipleri ve...

Hayırseverler ile ihtiyaç sahiplerini buluşturan Karaköprü Kaymakamlığı, kırık kalplerin hikayelerini dinlemek ve hayatlarına dokunmak için 'iyilik hareketi' başlattı.

Gündem 29.11.2019, 15:16 29.11.2019, 15:36
165
Son yılların en 'iyi hareketi'! Urfa'da ihtiyaç sahipleri ve...
banner37

Karaköprü Kaymakamlığının başlattığı ‘iyilik hareketi’ takdir topladı.

"Hayat her zaman düz bir çizgide devam etmiyor. Ansızın gelen talihsizliklerle kimimiz hasta ya da birer engelli olabiliriz" diyen Kaymakamlık, kırık kalplerin hikâyelerini dinlemek ve hayatlarına dokunmak için bir iyilik hareketi başlatıyor. Proje ile yardıma muhtaç vatandaşlar ve hayırseverlerin buluşturulması amaçlanıyor.


banner64
Kaymakamlık tarafından başlatılan bu proje, vatandaşlar tarafından beğeniyle karşılandı. Resmi sitesinden "Haydi, bu iyilik hareketine sende katıl" sloganı ile vatandaşa seslenen kaymakamlık, hayırseverleri harekete davet etti. 

'İyilik hareketi ' için başvurular ise 15 Mart 2020 tarihine kadar
Karaköprü Kaymakamlığı sitesinden yapılacak.

İşte, başvuru sitesi: http://www.karakopru.gov.tr/

Özlem DİKMEN-BİHA

banner53
Yorumlar (1)
misafir 1 hafta önce
urfa merkez ve ilçelerinde yaşayan savaş mağduru kadınlara yetimlere yardımcı olan hayırseverlere teşekkürler peygamber efendimiz komşusu açken tok yatan bizden değildir demiştir
Günün Anketi Tümü
Yakında kabine değişikliğinin olacağı konuşuluyor, AK Parti'nin 12 belediye başkanlığını elde ettiği Şanlıurfa bir bakanı hak etti mi?