banner14

banner69

Rektör Çelik, Kültür Merkezini gezdi: Bize ilham veriyor

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, Harran Üniversitesi Rektörü Mehmet Sabri Çelik’in Karaköprü Kültür Merkezinde ağırlayıp kursları gezdirirken, Rektör Çelik kursları ve halı dokuma atölyesini beğenerek örnek alacaklarını söyledi.  

Gündem 19.11.2019, 14:14
125
Rektör Çelik, Kültür Merkezini gezdi: Bize ilham veriyor
banner37

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, Harran Üniversitesi Rektörü Mehmet Sabri Çelik’i Karaköprü Kültür Merkezinde ağırladı. Baydilli, Çelik’e yaptıkları çalışmalar hakkında bilgi verirken kültür merkezindeki kursları gezdirdi.
 Çelik, kültür merkezindeki halı dokuma atölyesi ile stem merkezi, okuma yazma, kuaförlük ve dikiş nakış kurslarını ziyaret ederek kursiyerlerle sohbet etti. Özellikle halı dokuma atölyesinde gerçekleştirilen üretimden etkilenen Çelik bu tür öğretim ve üretim faaliyetlerinden dolayı Baydilli’yi tebrik ederken, yapılan faaliyetlerden övgüyle bahsetti.

banner64

Çelik, kültür merkezindeki çalışmaların kendilerine ilham verdiğini dile getirirken, “Benzer şeyleri biz de düşünüyoruz, bu gördüğümüz faaliyetler bizi yönlendirecektir. Başkanımıza bizi ağırladığı için çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.

AJANS URFA

banner53
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Yakında kabine değişikliğinin olacağı konuşuluyor, AK Parti'nin 12 belediye başkanlığını elde ettiği Şanlıurfa bir bakanı hak etti mi?