banner114

banner87

Özşavlı: Hiçbir zaman hedefine ulaşamayacaktır!

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Doç. Dr. Halil Özşavlı, Viranşehir’deki bombalı araç saldırısında şehit olan Kete ve Günak’ı anarak, “Terör örgütleri hiçbir zaman hedefine ulaşamayacaktır” dedi.

banner100
Gündem 17.02.2020, 16:59
Özşavlı: Hiçbir zaman hedefine ulaşamayacaktır!

Şanlıurfa'nın Viranşehir ilçesin Yenişehir Mahallesinde 17 Şubat 2017 tarihinde Hakim ve Savcılar Lojmanına bombalı araç saldırısı sonucu şehit olan İbrahim Kete ve Ahmet Oktay Günak, düzenlenen törenle anıldı.

banner85
Terör saldırısının 3. yıldönümünde Bekçi İbrahim Kete ile 11 yaşındaki ortaokul öğrencisi Ahmet Oktay Günak’ın şehadetleri dolayısıyla bir mesaj yayımlayan AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Doç. Dr. Halil Özşavlı, şehitleri rahmetle anarken ailelerine sabır dileklerinde bulundu.

Terör örgütü PKK'nın 40 yıldan beri sivil halkı hedef aldığını belirten Özşavlı, “17 Şubatta hain terör örgütü Viranşehir ilçesinin Yenişehir Mahallesinde sivillerin meskun olduğu mahalde bombalı bir aracı patlattı. İnsanların evlerine döndükleri akşam saatine ayarlanan bombalı eylemle çok sayıda insanın zarar görmesi hedeflendi. Şehit Bekçimiz İbrahim Kete'nin bombalı araca yaklaşması teröristin paniklemesi üzerine örgütün hedeflediği çok sayıda insanın hayatına kast etme eylemi başarısız oldu. 17 Şubat saldırısı ve diğer hain saldırılar terör örgütünün gerçek yüzünü ortaya çıkarmıştır. Yavru kedisine süt veren merhamet abidesi küçük bir çocuğu hedef alacak kadar alçak terör örgütleri hiçbir zaman hedefine ulaşamayacaktır” ifadelerine yer verdi.

BİHA

banner53
Yorumlar (0)
banner123