banner301

banner69

banner300

banner278

banner168

Kent konseyi delege listesi belli oldu!

Kent Konseyi seçimine 2 gün kaldı. Uzun süredir tartışmaların odağı olan kent konseyi genel kurul toplantısı bu pazar yapılacak. Genel kurulda kimlerin oy kullanacağı da belli oldu. İşte şimdilik sadece Erkan Sözen'in başkan adayı olduğu genel kurul toplantısının delege listesi de belli oldu.

Gündem 24.11.2017, 06:29 24.11.2017, 06:29
Kent konseyi delege listesi belli oldu!

İşte 26 Aralık 2017 tarihinde Şair Nabi Konferans Salonunda yapılacak olan Şanlıurfa Kent Konseyi Seçimli Genel Kurulunda oy kullanacak Delegelerin listesi: 

SIRA NO KURUM ADI ADI SOYADI

1 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI Nihat ÇİFTÇİ

2 VALİ YARDIMCISI VEKİLİ Ali YILMAZ

3 YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ Yasin BÖLÜKTİMUR

4 MAHALİ İDARELER MÜDÜRÜ H. İbrahim ASAR

5 İL PLANLAMA VE KOORDİNASYON MÜDÜRÜ M. Sinan ÜNAL

6 İL  SOSYAL ETÜT VE PROJE MÜDÜRÜ Abdulkadir AYKUT

7 İL KÜLTÜR VE TURİZM MÜDÜRÜ Aydın ASLAN

8 İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ Şerafettin TURAN

9 İL GIDA TARIM VE HAYVANCILIK MÜDÜRÜ Murat ÇAKMAKLI

10 İL ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK MÜDÜRÜ İsmail IŞIKDAĞ

11 İL GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR MÜDÜRÜ Hakan KEŞKÜŞ

 

 ÜNİVERSİTELER 

12 Fen Edebiyat Fakültesi Öğ.Üyesi Prof.Dr. Abdullah Ekinci

13 Ziraat Fakültesi Öğ. Üyesi Doç.Dr. Ali Rıza Öztürkmen

 

 NOTERLER 

14 ŞANLIURFA 6. NOTERİ Ali ACAR

15 ŞANLIURFA 7. NOTERİ Remzi CANBEYLİ

 

 PARTİLER 

16 HÜR DAVA PARTİSİ Lokman YALÇIN

17 CUMHURİYET HALK PARTİSİ Aziz AYDINLIK

18 HALKLARIN DEMOKRATİK PARTİSİ Ayşe SÜRÜCÜ

19 MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ Mahmut GÜNEŞ

20 SAADET PARTİSİ Mustafa Niyazi YANMAZ

 

VAKIFLAR 

21 Anadolu Eğitim Kültür Vakfı Suphi ÇİÇEK

22 Bediüzzaman Eğitim Kültür Ve Sanat Vakfı Mehmet AKBAŞ

23 Birecikli Hayırseverler Vakfı Muhammed DEMİR

24 BİRLİK VAKFI Erkan SÖZEN

25 ENSAR Vakfı Aziz BAZ

26 Haliliye Kültür ve İlim Vakfı Mehmet Keskin

27 İHH Behçet ATİLLA 

28 KAMER VAKFI Gülseren KAPLAN

29 Kitap Vakfı Seydo ANIK

30 ŞURKAV Sabri KÜRKÇÜOĞLU

31 TİMAV Osman KOYUNCU

32 TÜGVA Bekir BEKİROĞLU

33 Ülkü Ocakları Eğitimve Kültür Vakfı Can Halil ÇİZMECİOĞLU

34 TEMA Vakfı Veysel GÜNBATTI

 

SENDİKALAR 

35 BAYINDIR MEMURSEN Şükrü ŞEYHANLIGİL

36 BELEDİYE-İŞ SENDİKASI Adem ŞILTAK

37 BEM-BİR-SEN Ömer YÜZGÜL

38 BİRLİK HABER-SEN Midhat ÖZGÜLTEKİN

39 BÜRO-MEMUR-SEN Fethi AKBULUT

40 DİYANET-SEN Mehmet Hadi GÜNDÜZ

41 EĞiTİM BİR-SEN Muhammet Fatih HANPOLAT

42 EĞİTİM BİR-SEN 2 NOLU ŞUBE Abdullah TAŞTEKİN

43 EMEKLİ MEMURSEN Mehmet İMRE

44 ENERJİ BİR-SEN Abdullah KARABABA

45 GENÇ MEMUR-SEN Mehmet Veysi BOZDAĞ

46 KÜLTÜR MEMUR-SEN Aykut Hakan KUTLUHAN

47 MEMUR-SEN İbrahim COŞKUN

48 ÖZ ORMAN-İŞ SENDİKASI Abdulkadir TÜRKMEN

49 ÖZGÜR EĞİTİM-SEN Vehbi UZUNDAĞ

50 SAĞLIK-SEN Faruk GÜNAK

51 TOÇ BİR-SEN Mehmet KILIÇ

52 TÜRK SAĞLIK-SEN Selami BALCI

53 ULAŞTIRMA MEMUR-SEN Tahir ÇİFTÇİ

 

 ODALAR 

54 Akçakale Esnaf ve Sanatkarlar Od.Ömer Ay

55 Akçakale Şöförler Esnaf Od.Halil AYHAN

56 Bakkallar Ve Bayiler Od.Mehmet ALTUN

57 Bakırcılar ve Kalaycılar  Esnaf Od.M. Nur DEMİRÖZÜ

58 Berberler ve Kuaförler Esnaf  ve Sanatkarları Od.Nezif KAYALAR

59 Biracik Ağaç İşleri Sanatkarları Kereste Sat. E. Od.Halil DÜZYOL

60 Birecik Bakkallar Esnaf Od.Şevket DEMİR

61 Birecik Esnaf ve Sanatkarlar Od. A. İhsan HOCAOĞLU

62 Birecik Kamyoncular ve Minibüsçüler Od.Mehmet BEĞİT

63 Birecik Şöförler Esnaf Od.Ömer Ayalp

64 Bölgesel Turist Rehberleri Od.Müslüm ÇOBAN 

65 Demirciler Od.Bekir Sıtkı BUDAK

66 Diş Hekimleri Od.Ekrem KAYA

67 Eski ve Yeni Ev Eşyaları Sat. Od.Adnan HAKTANKAÇMAZ

68 Fırıncılar Esnaf Od.M Emin KARAATLI

69 Güneydoğu Anadolu Aşçılar ve Pastacılar 0d.Aziz SUVERAN

70 Halfeti Esnaf ve Sanatkarlar Od.Hayri ÖZGÜL

71 Hızarcılar ve Kavakçılar Esnaf Od.Hüseyin AKBIYIK

72 Kahveciler ve Çaycılar Od.Murat TOZLU

73 Kasaplar Od.Abbas TUMBUL

74 Konfeksiyoncular Od.Nuri KÖMÜRCÜOĞLU

75 Kunduracılar Esnaf Od.Remzi AKGÜL

76 Kuyumcular Od.İbrahim Halil DEMİRKOL

77 Lokantacı Köfteci ve Tatlıcılar Od.Mehmet Kaçak

78 Manifaturacılar ve Tuhafiyeciler Od.İbrahim Halil BEYAZ

79 Oduncular ve Kömürcüler Od.Hadi ÖGE 

80 Oto Yedek Parçacıları Esnaf ve Sanatkarlar od.Fuat ÇAKIR

81 Oturakçılar Od.Ramazan YILDIZ

82 Parfümeri ve Bujiterciler Od.Hüseyin ÇADIRCI

83 Siverek Gıda Maddeleri Satıcıları Od.Vahit SEVDALI

84 Siverek Keresteciler ve Marangozlar Od.Mecit YAKAR

85 Siverek Madeni Eşya Esnaf ve Snatkarlar Od.Hacı İNAN

86 Siverek Terziler Esnaf ve Sanatkarlar Od.M. Hanifi AY

87 Suruç Bakallar Esnaf Od.Mehmet DURMAZ

88 Suruç Esnaf Od.Yaşar AYÇİÇEK

89 Suruç Fırıncılar Esnaf Od.Yasin GÜZEL

90 Suruç Şöförler Esnaf Od.Halef DURMAZ 

91 Suruç Terziler Od.Ali ÇAĞLAYAN 

92 Şanlıurfa BarosuAhmet TÜYSÜZ

93 Şanlıurfa Eczacı Od.Gürkan BİLLURCU

94 Şanlıurfa Esnaf ve Sanatkar Odalar BirliğiMehmet Şefik BAKAY

95 Şanlıurfa Marangozlar Esnaf ve Sanatkarlar Od.Mehmer ŞİŞ

96 Şanlıurfa Şöförler ve Otomobilciler Esnaf Od.Osman Karakeçili

97 Şanlıurfa Terziler Esnaf Ve Sanatkarlar Od.Numan Tugbay

98 Şıracılar Esnaf od.Nusret KARA

99 Şöforler Otomobilciler Od.Osman KOŞAK

100 Ticaret ve Sanayi Od.Fehmi HAYIRLI

101 TMMOB Elektirik Mühendisleri Od.M. Emin GÖLLÜ

102 TMMOB İnşaat Mühendisleri Od.Neslihan ACAR

103 TMMOB Makine Mühendisleri Od.Mehmet KAYA

104 TMMOB Mimarlar Od.İsmail Murat TEPE

105 TMMOB Orman Mühendisleri Od.Necmettin BÜYÜKKILIÇ

106 TMMOB Şehir Plancıları Od.Selim AÇAR

107 TMMOB Ziraat Mühendisleri Od.Ahmet Cüneyt EREN 

108 Tüm Emlakçılar Esnaf Od.Fatih TOPAL

109 Viranşehir Şöförler ve Otomobilciler Od.M. Şah TEMEL

110 Zahireciler Od.Ali YÜCETEPE

111 Ziraat Odası Ahmet EYYUPOĞLU

112 Zirai Aletler ve Motorlu Vasıtalar Od.Suphi ENGÜL

113 Züccaciyeciler Esnaf Od.İsmail İPEKSEVER

114 Eskiciler ve Kavaflar Od.M.Ali Karadağ

 

DERNEKLER 

115 Bireysel ve Toplumsal Gelişim Der.Tuba İnan Pişkin

116 AB Sürecinde Şanlıurfa'yı Tanıtma Der.M. İhsan ÇERMİKLİ

117 Abdulhamit Han GSK Der.Abdulhamit PEHLİVAN

118 AHİDERMuhammet Murat TAPLAMACI

119 Akilgençler Der.Reşit ÖZCAN

120 Akşemsettin Sosyal Yar. Day. Eğt. Ve Kül. Der.Fatih CULAZ

121 Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Der.Mehmet AKTAŞOĞLU 

122 Anadolu Gençlik Der.Halil ATLI

123 Arabulucular DerneğiÖmer AVCI

124 Araz Eğitim Kültür ve Sosyal Yardımlaşma Der.İsmail YETİM

125 ASKON Mehmet Recep UĞUR

126 Asyanlılar. Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Der.Müslüm COŞKUN

127 Bağımsız Denetçiler DerneğiNihat TAŞ

128 Bağmancı SporM. Fazıl LOĞAN

129 Basınçlı Sulama Sistemleri Damla ve Bayileri Der. Veysi KARABULUT

130 Başarı ve Kalkındırma Der.Ayşe BİLİR

131 BAYŞADSalih BENCİK

132 Beden Eğitimi Öğretmenleri Der.M.Emin ŞEKER

133 Bedensel Engelliler Der.İbrahim Tapşık

134 Beyaz Hilal Der.Mahmut İBRAHİMOĞLU

135 Bezikiler Sos. Yard. Ve Day. Der.Ömer KARA

136 Birecik Kızılay Der. Bülent Bilgin

137 Bizim Genç Eğt. Kült. Sanat ve Gençlik Kulübü Der.Okan TÜRKMEN

138 Bozova Eğitim ve Sos. Dayanışma Hasan AKMAN

139 CAMİİ DerHamza KÜÇÜKBAYRAK

140 CİHANNUMAHasan BALAY

141 Çalışan Bayanlar (ÇABADER)Fehime Çoban AVCI

142 Çalışan Gazeteciler Der.Tahir GÜLEBAK

143 Çiftçi Malları Koruma TeşkilatıMehmet Sıddık FELHAN

144 Çolyak Der.Hasan DOĞAN

145 Deniz FeneriOsman GEREM

146 Din Birliği Der.Ali BELET

147 Dost Meclisiİbrahim TORU

148 Edessa Bilek Güreşi Spor Klubu Der.Sait AKDAĞ

149 Edessa Eğt.Kül. Spor Sos.Yard. Dayanışma Der.Salih Barış KARAKEÇİLİ

150 Eğitim Kültür Eğitim ve Sosyal Yard. Der.Mehmet BEŞLİ

151 EL Ensar Der.Şehmus Ostan

152 Elbirliği Der.Handan KARATAŞ

153 Elektronikçiler ve Radyocular Teknisyenler odasıA. Kenan KAYRAL

154 EYİMDERBekir ENGÜL

155 Fetih Camii Külliye Yaptırma Der.Hilmi ÇAKMAK

156 Futbol Saha Komiserleri Der.Abdullah CANBEYLİ

157 G.Doğu Tüketicileri Koruma ve Day. Der.Benan Duygu KANLIBOYA

158 Gap Gençlik Der.İbrahim Halil KILIÇ

159 Gap Gençlik Spor KlübüMehmet İPEK

160 Gazeteciler ve Yazarlar Derneği Celal Çiftci

161 Genç Düşünce Akademisiİbrahim Halil GÜNEŞ

162 Genç Girişimci İş Adamları Der.Feridun BÜLBÜL

163 Genç Ufuklar Eğt. Bilim Kült. Sanat ve Gençlik KlubuFeysal İNCİ

164 Gençlik Spor Kulübü Murat ABAK

165 Gıda Toptancıları Der.Mehmet Emin DEMİREL

166 Göbeklitepe Şanlıurfa Mirasını Koruma Der.Burhan AKAR

167 Günyüzü DerneğiVeyseldin TOPRAK

168 HAKSİAD Adil KILIÇ

169 Haleplibahçe Karşıyaka spor.İbrahim Halil DURMAZ

170 Haliliye Mahalli Muhtarlar Sos. Yard.Dyn Der.Mehmet DENİZ

171 Haliliye Mütahitler Der.Berat KARACA

172 Halim DER Murat Müjdeci

173 Harran Uluslar arası Öğrenci Der.Mehmet Ali ATIŞ

174 Harran Üniversitesi İ.İ.B.F. Mezunları Der.Abdullah ÇELİK

175 Hasta Hakları Koruma Der.Mustafa AĞADAYI

176 Hayat İlim Eğitim ve Kül. Der.Bahattin AKBAZ

177 Hayrat İnsani Yardım Der.Abdullah TOPRAK

178 Hukukcular Derneği Celal KARAKAŞ

179 Hukuki Araştırmalar Der.Ahmet AKSOY

180 İlim Yayma Cemiyeti Necmeddin SAĞLAM

181 İlk Öncüler Der.Perihan TAYLI

182 İnsan Hak ve Hürriyetleri İnsani Yard. Der.Mehmet GÜZEL

183 İnşaat Muteahhitleri Derneği Mustafa ÖNAL

184 İnşaatçılar Dayanışma Der.Ahmet SAÇAKLI

185 İnşaatçılar ve Yapıcılar Der.Emin DEMİRKOl

186 KA-DER Gül SAN

187 KALEMDER Abdullah GÖÇMEZ

188 Kapaklı Pasajı Esnafları ve Dayanışma Der.Adem ENGÜL

189 Karacadağ Kültürünü Yaşatma ve Dayanışma Der.Yusuf KARAKAŞ

190 Karaköprü Alibaba Kül.ve Day. Der.Ali TUTLUOĞLU

191 Karaköprü İzcilik Spor Klubu Mehmet Taş

192 Karaköprü Mahalli Muhtarlar Sos. Yar. Ve Day. Der.Mehmet ÇİFTÇİ

193 Karaköprü Muhtarlar Dernek Başk Mehmet ÇİFTÇİ

194 Karaköprüspor Der.Yunus Emre AKTAŞOĞLU

195 Kırsal Alanlarla Yardımlaşma Der.Adil KILIÇ

196 MAKSAD DER İbrahim Halil GÜVENÇ

197 Mali Müşavirler ve Bağımsız Denetçiler Der.Bekir Murat ATAN

198 Matbaacılar Esnaf ve Sanayi Yardım. Derneği Bakır ÖKKAŞ

199 Medya Yazarlar Der.M. Emin KUŞ

200 Memitanlı Alaaddin Ailesi Der.Ahmet ALTUN

201 Memleketçi Sanayici ve İşadamları Der.Ömer AĞ

202 Meyve ve Sebze Komisyoncuları Der.Faruk AKBAŞ

203 Milli Birlik Cemiyeti İbrahim Halil UMUÇ

204 MİRBAD Mehmet TUNÇAY

205 Mirdesiler Sosyal Yardımlaşma Der.Mahmut Asker KÜÇÜKKAYA

206 Muhacirler Yardımlaşma ve Dayanışma Der.Resul KORKMAZ

207 Mustazaflar Der. İbrahim Halil GÖVEN

208 Mültecilerle Yardımlaşma ve Dayanışma Der.Mehmet SAMBUR

209 MÜSİAD Metin KÜRKÇÜOĞLU

210 Nevbahar Der.Mahmude ERĞİN

211 Okçuluk Der. Murat Ackan

212 Organik Sürdürülebilir ve İyi Tarım Org. Der.Sadık SALAR

213 Ortak Payda Der.Emre AKBIYIK

214 Osmanlı Ocakları Derneği 1299 Fuat ÖZBEK

215 Oto Galericiler Der.Mustafa DOĞANLARDAN

216 Öncel Ailesi Yardımlaşma ve Dayanışma Der.Ahmet ÖNCEL

217 Pvc Alimünyum Üreticileri Der.M. Emin KIRIKÇI

218 Rabia Der.M. Adil SARAÇ

219 Ruha Der.M. Salih SAMAK

220 Ruha Kadın Dayanışma Der.Gülcan BEBE

221 Sağlık Çalışanları Eğitim ve Araştırma Der.Salih ÇOBAN

222 Sağlık ve Medeniyet Derneği M. Emre ERKUŞ

223 Sevgiye Muhtaç Çocukları Koruma ve Yaşatma Der.Nihat ÇİÇEK

224 Sivil Kadınlar Der.Safiye AĞADAYI

225 Siyer DER Ahmet DEDECAN

226 Sosyoloji Derneği Mahmut KAYA

227 Sultan Eğitim Girişimcilik Der.Gülten Balcı

228 Sureti Alem Fotograf ve Sinema Sanatçıları Der.Bünyamin ÇADIRCI

229 Suruç Belediye Spor Der.Adnan YÜKSELİŞ

230 Süleymaniye Eğitim Kültür Dayanışma Der.Mehmet BALIKÇI

231 Ş. Aşçılar ve Pastacılar Der.Yılmaz EDE

232 Ş. Diş Teknisyenleri Derneği Bedir BOZTEPE

233 Ş. Fenilketonüri Derneği Mustafa ÇİFTÇİ

234 Ş. Gazeteciler Der.Mehmet Kamil GÜLER

235 Ş. Gazi Mezunları Der.İsmail PINAR

236 Ş. Gençlik ve Kültür Der.Ahmet ENGÜL

237 Ş. Geri Dönüşümcüler Der.Ahmet ALAGÖZ 

238 Ş. Girişimci İş Kadınları Der.Cevahir Asuman YAZMACI

239 Ş. Güçlü Kadınlar Der.Hülya KAYMAZ

240 Ş. İnsan Eğitim ve Yard. Der. Mustafa KIRIKÇI

241 Ş. Kadınları Kalkındırma ve Destekleme Der.Vildan POLAT

242 Ş.Sanayici ve İş Adamları Der. Mehmet Salih GÖK

243 ŞANİMDER Zeki KURT

244 Şanlıuırfa Kültürel Mirası Koruma Der.M.Uğur Beyazgül

245 Şanlıurfa Aile Bütünlüğü Eğitim Dayanışma Der.Cuma HÜNGÜR

246 Şanlıurfa Büyükşehir Bld. Spor Der.M. Reşat ÖZMEN

247 Şanlıurfa Gazeteciler Birliği Der.Veysel POLAT

248 Şanlıurfa GEKYO Nurettin MANCI

249 Şanlıurfa İnfak Yetim ve Öksüzleri Koruma Der.Mustafa HALAT

250 Şanlıurfa İnternet Habercileri (ŞİHADER)Ömer DODANLI

251 Şanlıurfa Kalkınma Der.Abdülkadir YEŞİLKENDİR

252 Şanlıurfa Turizm Elçileri Der.Mehmet ÇEÇEN

253 Şanlıurfa Turizmi Geliştirme Der.Rahime YAŞAR

254 Şebbab Güvercin Der.Mahmut BALCI

255 Şefkat Kahramanları Der.Hatice Tuba ÇETİNER

256 Şehit Aileleri Yar. Der.Mehmet YAVUZ

257 Şeyhanlı Eğt. Kültür Yard. Ve Dayanışma Der.Mustafa ÇİÇEKLİ

258 Şuurlu Öğretmenler Derneği Salih YALÇINKAYA

259 Taraftarlar Der.Abdullah TUĞBAY

260 Tarımsal Yayım ve Danışmanlık Der.Sabiha KARABULUT

261 TMMOB Necati KIRMIZITOPRAK

262 Toplumsal İnsiyatif Oluşturma Der.Muhittin GÜRSES

263 TÜMSİAD Mehmet Sadık SADE

264 Türk Dünyası Mühendisler ve Mimarlar Birliği Der.Ömer Faruk ERİŞMİŞ

265 Türk Kızılayı Mehmet Talat AKAY

266 Türkiye Beyaz Ay Der.Sait KOYUNCU

267 Türkiye Ek Üretim Federasyonu Salih CANPOLAT

268 Türkiye Emekli Astsubaylar Der.Hasan TOPAL

269 Türkiye Yazarlar Birliği Cuma AĞAÇ

270 Türkiye Yerel Gazeteciler Der.Mehmet CANBEK

271 Uluslararası Doktorlar Der.Necmi EŞİYOK

272 Uluslararası Mülteci Hakları Der.Ferhat AVCI

273 Umut Işığı Kadın Der.Bedriye NARİN

274 Umut Kervanı Der.Mahmut ÇELİK

275Urfa Gelişim Spor Kulübü Ümit BALTA

276 Urfa Karakeçilileri Sosyal Yard. ve Dyn. Der.Hanifi KARAGÖZ

277 Urfa Sosyal Toplumsal Araştırmalar Der.M. Erkan ÇİFTBUDAK

278 UYGAD Mehmet Sıtkı ALOĞLU

279 VEFA Der.İbrahim İLAN

280 Yağmur Hanımlar Der.Asiye BOYACI

281 Yakubiye Eğitim ve Kül Der.Mehmet Fatih KARAKAŞ

282 Yedibaşak insani yardım Der.Vedat SAVAŞ

283 Yıldız İzcilik Gençlik ve Spor Der.Mehmet KARAKUŞCU

284 Yıldız İzcilik Gençlik ve Spor Klubu Abdulbaki SERT

285 Yunus Emre Tasavvuf Kül. Araştırma Der.Kemal GÜVEN

286 YUSEP İnsani Yardım Der.Abdulkadir AKYILDIZ

287 Yüzakı Der.Alirıza ÇOLAK

288 Yüzakı Gençlik Spor Kulübü Mustafa Hakkı ÇETİNTAŞ

 

MUHTARLAR 

289 Akşemsettin Mahallesi Ahmet ESKİLER

290 Altınlı KÖYÜ Müslüm KILIÇ

291 Aşağı Çiftlik Mahallesi Sabri KILIÇ

292 Atatürk Mahallesi Mahmut KARADAŞ

293 Ayanlar Mahallesi Avni YETİM

294 Batıkent Mahallesi Macir KAYA

295 Beykapısı Mahallesi İsmail ŞAHAP

296 Bezirci Mahallesi Nasih BABACAN

297 Bozkoy Mahallesi Hasan AKKUŞ

298 Buhara Mahallesi Hasan KAYA

299 Büyük Kargılı Mahallesi Osman KILIÇ

300 Çamlıyayla Mahallesi Mustafa Oruç ÇİFTÇİ

301 Çiftemer Mahallesi Mehmet KOÇYİĞİT

302 Derman Mahallesi Kadir DERMAN

303 Devteşti Mahallesi Müslüm GÜNEŞ

304 Direkli Mahallesi Mehmet KESTOP

305 Doğukent Mahallesi Ahmet KIZILATEŞ

306 Ergün Mahallesi Ahmet AKDEMİR

307 Ertuğrulgazi Mahallesi brahim Halil HAKTANKAÇMAZ

308 Esemkulu Mahallesi Mehmet ÖNCEL

309 Esenyayla Mahallesi Ahmet Demirkol

310 Eyüpkent Mahallesi Cuma ŞA

311 Eyyübiye Mahallesi Ömer DİŞ

312 Göller MahallesiHüseyin ÇADIRCI

313 Güllübağ MahallesiAhmet ÇİFTÇİ

314 Gümüşkuşak MahallesiAdnan İGALÇI

315 Günışık Mahallesi Sabri UĞURLU

316 Güzelyurt Mahallesi Mahmut GÜZEL

317 Hacıbayram Mahallesi İbrahim AKDEMİR

318 Halepli Bahçe Mahallesi Fevzi KIZILELMA

319 Hisarlar Mahallesi Zekeriya YILDIZ

320 İpekyol Mahallesi Zeynel TAVAŞ

321 İsaören Mahallesi Nusret KILIÇ

322 Kaçar Saluca Mahallesi İbrahim KARA

323 Kadıoğlu Mahallesi Mehmet KÜÇÜK

324 Kamberiye Mahallesi Abdurrahman ŞAHAP

325 Karakoyunlu Mahallesi Mehmet KÜÇÜK

326 Kesmetaş Mahallesi Ahmet ARSLAN

327 Kırkpınar Mahallesi Mehmet PARMAKSIZ

328 Kızılburç Mahallesi Mahmut AKBAŞ

329 Koçveren Mahallesi Bozan YOLCU

330 Korukezen Mahallesi Mehmet ÇİFTÇİ

331 Körkuyu Mahallesi İbrahim Halil KIRMIZI

332 Kurtuluş mahallesi Halil FELHAN

333 Mil Mahallesi Osman DEMİR

334 Mimar Sinan Mahallesi İsmail DAĞBAŞI

335 Mulkören MahallesiSalih KESER

336 Mustafacık Mahallesi İsmail KAPLAN

337 Olukyanı Mahallesi Osman KAYA

338 Onikiler Mahallesi Ali DOĞAN

339 Osmanbey Mahallesi Fethi BUDAK

340 Osmangazi Mahallesi Mehmet GENÇ

341 Osmanlı Mahallesi Salih ÇİFTÇİLİ

342 Överler Mahallesi Mustafa KARABULUT

343 Pıçakçı Mahallesi Müslüm AKKUŞ

344 Pınarbaşı Mahallesi Kenan ÇULLU

345 Sağırlı Mahallesi Hicabi DEMİR

346 Sancak Mahallesi Hekim CENGİZ

347 Selahattin Eyyubi Mahallesi Ali GENÇ

348 Selçuklu Mahallesi Cengiz YILDIZ

349 Seyrantepe Mahallesi Veysi DEMİR

350 Sızan Mahallesi Cindi DEMİR

351Süleymaniye Mahallesi Salih DAĞ

352 Şair Şevket Mahallesi M. Cüneyt GÖRGÜN

353 Şairnabi Mahallesi Hüseyin ÇİÇEK

354 Şenevler Mahallesi Feyat ÇİFTÇİ

355 Tatburcu Mahallesi Bubo ERCAN

356 Topdağı Mahallesi Hanifi TAŞ

357 Tülmen Mahallesi Bakır RASTGELDİ

358 Türkmeydanı Mahallesi Mustafa SARIKINACI

359 Ulak Mahallesi Mehmet BAŞIBEYAZ

360 Ulubatlı Mahallesi Fethi KAYA

361 Üçdirek Mahallesi İbrahim DOĞAN

362 Üçgöze Mahallesi Cemik KIRMIZI

363 Yeni Mahallesi Hüseyin KORKMAZ

364 Yukarı Koşma Mahallesi Mahmut KARATOPRAK

 

 KENT KONSEYİ ESKİ BAŞKANLARI 

365 Çalışma Grubu BaşkanıNiyazi KOCADAĞ

366 Engelli Meclis BaşkanıHülya KAFAF

367 Kent Konseyi Başkanı Abdurrahman Nüvit YETKİN

368 Kent Konseyi BaşkanıYusuf Sabri DİŞLİ

369 Kent Konseyi BaşkanıNihat TAŞ

370 Gençlik Meclis BaşkanıHaluk ÖZBEK

371 Kadın Meclis Başkanı Dilşah Öztürkmen

AJANS URFA

banner213
Yorumlar (0)
37°
az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Yakında kabine değişikliğinin olacağı konuşuluyor, AK Parti'nin 12 belediye başkanlığını elde ettiği Şanlıurfa bir bakanı hak etti mi?
Namaz Vakti 05 Ağustos 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı
Puan Durumu
Takımlar O P
1. Adana Demirspor 0 0
2. Alanyaspor 0 0
3. Altay 0 0
4. Antalyaspor 0 0
5. Beşiktaş 0 0
6. Karagümrük 0 0
7. Fenerbahçe 0 0
8. Galatasaray 0 0
9. Gaziantep FK 0 0
10. Giresunspor 0 0
11. Göztepe 0 0
12. Hatayspor 0 0
13. Başakşehir 0 0
14. Kasımpaşa 0 0
15. Kayserispor 0 0
16. Konyaspor 0 0
17. Rizespor 0 0
18. Sivasspor 0 0
19. Trabzonspor 0 0
20. Malatyaspor 0 0
Takımlar O P
1. Adanaspor 0 0
2. Altınordu 0 0
3. Ankara Keçiörengücü 0 0
4. Ankaragücü 0 0
5. Erzurumspor 0 0
6. Balıkesirspor 0 0
7. Bandırmaspor 0 0
8. Boluspor 0 0
9. Bursaspor 0 0
10. Denizlispor 0 0
11. Eyüpspor 0 0
12. Gençlerbirliği 0 0
13. Kocaelispor 0 0
14. Manisa FK 0 0
15. Menemenspor 0 0
16. Samsunspor 0 0
17. Tuzlaspor 0 0
18. Ümraniye 0 0
19. İstanbulspor 0 0
Takımlar O P
1. Arsenal 0 0
2. Aston Villa 0 0
3. Brentford 0 0
4. Brighton 0 0
5. Burnley 0 0
6. Chelsea 0 0
7. Crystal Palace 0 0
8. Everton 0 0
9. Leeds United 0 0
10. Leicester City 0 0
11. Liverpool 0 0
12. Man City 0 0
13. M. United 0 0
14. Newcastle 0 0
15. Norwich City 0 0
16. Southampton 0 0
17. Tottenham 0 0
18. Watford 0 0
19. West Ham 0 0
20. Wolverhampton 0 0
Takımlar O P
1. Deportivo Alaves 0 0
2. Athletic Bilbao 0 0
3. Atletico Madrid 0 0
4. Barcelona 0 0
5. Cádiz 0 0
6. Celta de Vigo 0 0
7. Elche 0 0
8. Espanyol 0 0
9. Getafe 0 0
10. Granada 0 0
11. Levante 0 0
12. Mallorca 0 0
13. Osasuna 0 0
14. Rayo Vallecano 0 0
15. Real Betis 0 0
16. Real Madrid 0 0
17. Real Sociedad 0 0
18. Sevilla 0 0
19. Valencia 0 0
20. Villarreal 0 0