banner14

banner69

Karakoyun Köprülü Kavşağı ile ilgili yeni gelişme!

Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, Karakoyun Köprülü Kavşağına çıkan bağlantı yollarındaki asfaltlama çalışmalarını denetledi.

Gündem 13.11.2019, 17:11
534
Karakoyun Köprülü Kavşağı ile ilgili yeni gelişme!
banner37

Yapımı süren Karakoyun Köprülü Kavşağında incelemelerde bulunan Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, teknik ekipten bilgiler aldı. Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat ile birlikte kavşağa çıkan ara bağlantı yollarında devam eden asfaltlama çalışmalarını da inceleyen Beyazgül, halkın menfaatine yönelik her türlü çalışmaların devam ettiğini söyledi.
 


 

‘MEVCUT YOLUN ACİL BİR ŞEKİLDE ELE ALINMASI GEREKİYORDU’

Temaslarının ardından bir değerlendirme yapan Beyazgül, “Haliliye Belediye Başkanımız ve teknik ekibimiz ile birlikte Karakoyun Deresinin hemen yanından geçen AVM Kavşağı ile Süleymaniye arasındaki bağlantı yolunu inceledik. Daha önceki incelemelerimizde Haliliye Belediye Başkanımız bize bu yolu göstermişti. Bu yol acil bir şekilde ele alınması gerekiyordu. Bağlantı yolunu şimdi yapıyoruz. Allah kısmet ederse kenarlarında da parklar yapacağız. Çocuklarımız da bu parklardan yararlanacaklar. Mahallemize güzel bir hizmet için adımlarımızı atıyoruz. Bununla birlikte güzel bir asfalt serimi gerçekleştiriyoruz. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Halkımızdan dualar istiyoruz. Halkımıza hizmet bizim için de büyük mutluluktur” dedi.
 


 

Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat ise “Büyükşehir ekiplerimiz, Süleymaniye Mahallemizin Karakoyun Deresinin kenarından geçen alanda asfaltlama işlemine geçtiler. Kısa bir süre önce de Piazza Kavşağındaki çalışmaları tamamlamışlardı. Burası da en kısa sürede tamamlanacaktır” diye konuştu.

Temaslarda Beyazgül'e eşlik eden Süleymaniye Mahalle Muhtarı Salih Dağ da yaklaşımlarından dolayı Beyazgül'e ve ekibine teşekkür etti.

BİHA

banner53
Yorumlar (4)
halil 1 ay önce
muhtarımız salih dag süleymaniye srunları iletirse karakoyun yıkılan son evlerin karşı iki eski dükkan yıkılırsa trafik rahatlar soba ve buzdolabı tamircisi dükanların yıkılması on numara olur başkanım saygılar yolu asfalt etmeniz bizindirdi Allah yardımcın olsun
Ahmet ATALAY 2 hafta önce
ŞANLIURFA modern olmalı ve heryana metro ile gidilmeli
halil 1 ay önce
karakoyun köprüsü bitişik iki evin yıkılması ve arac veyaya gecişlerde kaza sebebiyet veriyor başkana yakışan budur
halil 1 ay önce
başkana teşekürlerimizi sunar süleymaniye meydanındanından karakoyun köprü bitişiyi dükanl yıkıp yolu rahatlar zaten istimlak edilecek hergün trafik kavgası yaşanıyor saygılar başkanım seninle gurur duyoruz
Günün Anketi Tümü
Yakında kabine değişikliğinin olacağı konuşuluyor, AK Parti'nin 12 belediye başkanlığını elde ettiği Şanlıurfa bir bakanı hak etti mi?