banner14

banner69

Haliliye’de encümenler belli oldu!

Haliliye Belediyesi Nisan ayı meclis toplantılarının 4. birleşiminde encümen üyeleri belirlendi. Yapılan oylama neticesinde Nihat Kılıç, Metin Çadırcı ve Mehmet Aslan encümen üyeliğine seçildi. Toplantıda ayrıca İmar Komisyonu ve birlik üyeliklerine seçilen isimler de açıklandı.

Gündem 05.04.2018, 12:33 05.04.2018, 12:33
1225
Haliliye’de encümenler belli oldu!
banner37

Haliliye Belediyesi Nisan ayı meclis toplantılarının 4. birleşimi Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Toplantı Salonunda Haliliye Belediyesi Meclis Başkan Vekili Abdurrahman Beyaz başkanlığında yapıldı. Toplantıda açılış ve yoklamanın ardından gündem maddelerine geçildi.

Toplantıda ilk olarak birliklere seçilen isimler belirlendi. Açık oylama usulü ile yapılan oylama neticesinde Jeotermal Kaynaklı Belediyeler Birliği asil üyeliğine Abdulkadir Altundağ, yedek üyeliğine Emir Elden, Tarihi Kentler Birliği asil üyeliğine Abdulkadir Bağış, yedek üyeliğe Mehmet Erol ve Türk Dünyası Belediyeler Birliği asil üyeliğine İsmail Güneş, yedek üyeliğine ise Feyyat Akbaş seçildi.

İMAR KOMİSYONU ÜYELERİ BELİRLENDİ
Toplantıda İmar Komisyonuna da yapılan açık oylama neticesinde Mehmet Akçal, Ahmet İnan, Ali Veziroğlu, Erdal Deniz ve Mehmet Keskin seçildi. Yine toplantıda yapılan açık oylama ile Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Mütevelli Heyeti asil üyeliğine Mehmet Keskin, yedek üyeliğine ise Hasan Kaya seçildi.

ENCÜMEN ÜYELERİ
Toplantıda son olarak ise Belediye Encümen seçimleri gerçekleştirildi. AK Parti adına Nihat Kılıç, Metin Çadırcı ve Mehmet Aslan encümen adaylığı için üye gösterilirken, başka adayın olmaması üzerine oylamaya geçildi. Kapalı oylama usulü ile yapılan seçimde Nihat Kılıç 26, Metin Çadırcı 23 ve Mehmet Aslan 20 oy alarak belediye encümen üyeliğine seçildi.

Yapılan oylamaların ardından Nisan ayı 4. birleşimi sona erdi. Toplantıların son birleşimi Cuma günü saat 16.00’da gerçekleştirilecek.

Mustafa PAYIK/AJANS URFA

banner53
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Yakında kabine değişikliğinin olacağı konuşuluyor, AK Parti'nin 12 belediye başkanlığını elde ettiği Şanlıurfa bir bakanı hak etti mi?