banner14

banner69

Eğitim Bir-Sen'den 2 saldırıya da tepki

Eğitim Bir Sen Şanlıurfa Şube Başkanı İbrahim Coşkun dün Kemal Kılıçdaroğlu bugün ise Cizre'de yapılan saldırıları kınadı.

Gündem 26.08.2016, 08:15 26.08.2016, 08:15
584
Eğitim Bir-Sen'den 2 saldırıya da tepki
banner37

 

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun konvoyu Artvin’in Şavşat ilçesinden Ardanuç ilçesine gittiği sırada Yanıklı Köyü yakınlarında saldırıya uğradı. Bu sabah ise acı haber Cizre'den geldi. Düzenlenen bombalı saldırıda 8 polis hayatını kaybetti, 70 kişi de yaralandı.

Konuya dair yazılı basın açıklaması yapan Eğitim Bir Sen Şanlıurfa Şube Başkanı İbrahim Coşkun saldırıları lanetledi.

CHP heyetine ve yaralı polislere geçmiş olsun dileklerini ileten, hayatı kaybeden polislere Allah2tan rahmet dileyen Coşkun, saldırıların birlik ve beraberliğe yapıldığı söyledi. 

Coşkun,  "Terör örgütleri, destekçileri ve arkalarındaki üst akıl şunu bilmelidir ki, hiçbir saldırı bizi birbirimize düşüremeyecek, birlik ve beraberliğimizi, kardeşliğimizi bozamayacak, Yenikapı ruhuna halel getiremeyecektir. Bu millet, dirayetiyle bütün oyunları bozacak, ülkesini böldürtmeyecektir. Şanlıurfa Eğitim-Bir-Sen olarak, saldırıyı bir kez daha lanetliyor, Kılıçdaroğlu ve beraberindekilere geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, şehidimize Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifalar diliyoruz" dedi. 

 

 

banner53
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Yakında kabine değişikliğinin olacağı konuşuluyor, AK Parti'nin 12 belediye başkanlığını elde ettiği Şanlıurfa bir bakanı hak etti mi?