banner14

banner69

Canpolat: Yemyeşil parklar için çalışacağız

Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, Çevre Korum ve Kontrol Müdürlüğüne bağlı geri dönüşüm atölyesinde incelemelerde bulunarak, bilgiler aldı. Canpolat, “Daha güzel ve yemyeşil parklar hedefiyle, Haliliye Belediyesi olarak var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz” dedi.

Gündem 20.11.2019, 13:25
206
Canpolat: Yemyeşil parklar için çalışacağız
banner37

Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, mahalle gezilerinin yanı sıra, yürütülen çalışmaları da yerinde incelemeyi sürdürüyor. Bu kapsamda Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü bünyesindeki geri dönüşüm atölyesinde incelemelerde bulunan Canpolat, işçilerden çalışmalara ilişkin bilgiler aldı.

Belediye bütçesine büyük tasarruf imkanı sağlayan geri dönüş atölyesinde, yeniden değerlendirilerek oluşturulan ürünleri de denetleyen Canpolat, yürütülen çalışmanın tasarruf tedbirleri açısından büyük bir önem arz ettiğini vurguladı.

banner8
 İncelemelerinin ardından geri dönüşüm atölyesine ilişkin açıklamalarda bulunan Canpolat, şunları kaydetti:

“Geri dönüşüm atölyemizdeyiz. Burada arkadaşlarımız park ve bahçelerdeki kırılan dökülen veya onarım işi gerektiren alet edevatları, oturma gruplarını, bankları buraya getirerek, yeni baştan eksiğini gediğini gideriyorlar. Burada bakım, onarım ve boya işlemleri tamamlandıktan sonra, tekrardan kamunun hizmetine kazandırılıyor. Hem tasarruf tedbirleri hem de aynı zamanda hızlı ve seri bir şekilde vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını çözebilmek adına atölyemiz hummalı bir şekilde çalışmaktadır. Müdürlüğe bağlı ekiplerimiz diğer ekiplerimi gibi aralıksız çalışmalarını sürdürüyor. Daha yaşanabilir parklar, daha güzel parklar yemyeşil parklar hedefiyle Haliliye Belediyesi olarak var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz.”

Canpolat, incelemelerinin ardından atölyeden ayrıldı.

BİHA

banner53
Yorumlar (1)
ali osman 2 hafta önce
neden kuğulu, ceylan temalı parkımız yok abidedeki parka küçük bir havuz kuğulu ördekli olsa nasıl olur
Günün Anketi Tümü
Yakında kabine değişikliğinin olacağı konuşuluyor, AK Parti'nin 12 belediye başkanlığını elde ettiği Şanlıurfa bir bakanı hak etti mi?