banner14

banner69

Canpolat: Vatandaş çamura basmayacak

Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, kırsal mahallelerde yürütülen çalışmaları yerinde incelemeyi sürdürüyor. Çalışmalara ilişkin bilgiler alan Canpolat, “Haliliye Belediyesi olarak gerek merkezde, gerek kırsalda olsun çalışmalarımıza hummalı bir şekilde devam ediyoruz” dedi.

Gündem 19.11.2019, 10:20 19.11.2019, 10:31
73
Canpolat: Vatandaş çamura basmayacak
banner37

Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, Karatepe ve Çiçektepesi kırsal mahallelerini ziyaret etti. Meclis üyelerinin de eşlik ettiği ziyarette Canpolat, teknik ekiplerden çalışmalara ilişkin bilgiler aldı. Mahalle sakinleri ile de sohbet ederek, talepleri dinleyen Canpolat, iletilerin çözümü için çalışmalara aralıksız devam ettiklerini söyledi.

Çiçektepesi Mahallesinde Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından yürütülen çalışmalara ilişkin konuşan Canpolat, “Çiçektepesi Mahallemizdeyiz. Fen işleri ekiplerimiz burada çalışmalarını sürdürüyor. İnşallah en kısa sürede buradaki stabilize yol çalışmamızı bitirip vatandaşlarımızın hizmetine sunacağız. Vatandaşlarımız bu kış, inşallah rahat edecek, çamura basmayacak. Haliliye Belediyesi olarak gerek merkezde, gerek kırsalda olsun çalışmalarımıza hummalı bir şekilde devam ediyoruz” dedi.
 banner64
Çiçektepesi mahalle sakinleri ise belediyenin yaptığı çalışmalardan memnun olduklarını belirterek, Canpolat’a teşekkür ettiler. Canpolat, Çiçektepesi Mahallesinin ardından Karatepe Mahallesinde yürütülen yol çalışmaları da inceleyerek, vatandaşlarla bir araya geldi.

Burada yürütülen çalışmalar ile ilgili de açıklamalarda bulunan Canpolat, şunları kaydetti:

“Karatepe kırsal mahallemizdeyiz. Fen işleri ekiplerimiz köy içinde stabilize yol çalışmalarını tamamladılar. İnşallah bu kış, vatandaşlar çamura basmayacak. Çok güzel bir çalışma icra edilmiş burada. Karatepe Mahallemize hayırlı uğurlu olsun.”

Canpolat, incelemelerinin ardından bölgeden ayrıldı.

BİHA

banner53
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Yakında kabine değişikliğinin olacağı konuşuluyor, AK Parti'nin 12 belediye başkanlığını elde ettiği Şanlıurfa bir bakanı hak etti mi?