banner14

banner69

banner15

banner70

Canpolat'tan 'kış' açıklaması: Amacımız vatandaşların...

Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, kırsal mahallelerde yürütülen çalışmaları yerinde incelemeyi sürdürüyor.  Sarışeyh ve Seyrantepe kırsal Mahallelerinde yürütülen çalışmalara ilişkin bilgiler alan Canpolat, “Amacımız bu kışı Haliliye kırsal mahallelerimizde vatandaşlarımızın çamura basmamalarını sağlamak” dedi.

Gündem 17.11.2019, 11:50 17.11.2019, 12:02
103
Canpolat'tan 'kış' açıklaması: Amacımız vatandaşların...
banner37

İlçe geneli yürütülen çalışmaları yerinde inceleyip, vatandaşlar ile bir araya gelen Canpolat, bu kapsamda Sarışeyh ve Seyrantepe mahallelerini ziyaret etti. Meclis üyelerinin de eşlik ettiği ziyaretteCanpolat teknik ekiplerden çalışmalara ilişkin bilgiler aldı. Mahalle sakinleri ile de sohbet ederek, talepleri dinleyen Mehmet Canpolat, vatandaşların hizmetinde olmaya devam edeceklerini söyledi.banner64
Sarışeyh Mahallesinde yürütülen çalışmalara ilişkin konuşan Canpolat, “Fen İşleri ekiplerimiz Sarışeyh Mahallemizde stabilize yol çalışmalarını tamamladılar. Ekiplerimiz kutluyorum çok güzel bir çalışma ortaya koymuşlar. Değerli mahalle sakini ve muhtarlarımızla bir aradayız.  Meclis üyelerimizle birlikte hem yapımı süren hem de tamamlanan çalışmaları inceleyip vatandaşlımızlar bir araya geliyoruz.  Yapılan çalışmalar vatandaşlarımıza hayırlı olsun” ifadelerini kullandı.

Sarışeyh mahalle sakinleri ise belediyenin yaptığı çalışmalardan memnun olduklarını belirterek, Canpolat’a teşekkür ettiler. Canpolat, Sarışeyh Mahallesinin ardından Seyrantepe Mahallesinde yürütülen yol çalışmaları da inceleyerek vatandaşlarla bir araya geldi.
 Burada yürütülen çalışmalar ile ilgili açıklamalarda bulunan Canpolat, şunları kaydetti:

“Ekiplerimiz şuan buradalar. Stabilize yol çalışmalarını yapmaktadırlar. Amacımız bu kışı Haliliye kırsal mahallelerimizde vatandaşlarımızın çamura basmadan geçmelerini sağlamak. Bu kapsamda ekiplerimiz dur durak bilmeden mücadele vermektedirler. Çalışmalarda ekiplerimiz başta olmak üzere emeği geçen herkesi tebrik ediyorum.  Seyrantepe Mahallemizin de stabilize yol yapım çalışmasını tamamlayıp mahallemizin emrine sunacağız.”

BİHA

banner53
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Yakında kabine değişikliğinin olacağı konuşuluyor, AK Parti'nin 12 belediye başkanlığını elde ettiği Şanlıurfa bir bakanı hak etti mi?