banner114

banner87

Canpolat sabah mesaisinde: Mahalle mahalle gezdi

Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, vatandaşların taleplerini yerinde dinlemek amacıyla yürüttüğü mahalle gezileri programları kapsamında sabahın erken saatleri ile birlikte Selahaddin Eyyübi ve Ulubatlı mahallelerinde incelemelerde bulundu. 

banner100
Gündem 10.12.2019, 09:53 10.12.2019, 09:58
Canpolat sabah mesaisinde: Mahalle mahalle gezdi
banner101

Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat,  merkez ve kırsal mahallelerde vatandaşlarla bir araya gelip öneri ve taleplerini birinci ağızdan dinlemeye devam ediyor.

Bu kapsamda sabahın ilk şıkları ile birlikte Selahaddin Eyyübi ve Ulubatlı mahallelerinde çeşitli incelemelerde bulunan Canpolat’a, Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Erol, birim amirleri ve mahalle muhtarları da eşlik etti.

banner85
Mahalle sakinleri ile görüşüp, talepler dinleyen Canpolat, ilgili birimlere talimatlar verdi. Mahalledeki incelemelerinin ardından açıklamalarda bulunan Canpolat, “Sabahın erken saatleri ile birlikte şuanda Ulubatlı Mahallemizdeyiz. Değerli mahalle muhtarı ve mahalle sakimleri bizleri karşıladılar. Hep birlikte mahallemizi gezdik. Mahallemizle ilgili eksikler ile ilgili talimatlarımız verdik. En kısa sürede iş ve işlemlerini arkadaşlar yapacaklardır. Ben mahalle sakinlerine ve muhtarımıza göstermiş oldukları ilgi ve alakadan dolayı çok teşekkür ediyorum” dedi.

Ulubatlı Mahalle Muhtarı Fethi Kaya ise, “ Sayın Mehmet Canpolat teşekkür ediyorum. Her zaman aradığımızda telefonlara cevap veren, yanımızda olan bir belediye başkanımızdır. Bizleri ziyaretleri ve mahalledeki incelemeleri bizi ve tüm vatandaşları mutlu ediyor. Ben mahallem adına Belediye Başkanımız Mehmet Canpolat’a ekibine çok teşekkür ediyorum” diye konuştu. 

Canpolat, incelemelerinin ardından bölgeden ayrıldı.

BİHA

banner53
Yorumlar (7)
Orhan 3 ay önce
ŞANLIURFA MODERN olmalı
Ahmet ATALAY 3 ay önce
Modern bir URFA olsun tıpkı KAYSERİ gibi
Ahmet 3 ay önce
ŞANLIURFA nın gelişimi için KAYSERİ örnek alınmalı
Mesut 3 ay önce
YEŞİLLİK ıcinde bir urfa istiyoruz
Sima 3 ay önce
URFA KURAK PEYGAMBERLER ŞEHRİ Nİ YEŞİL GÖRMEK ISTIYORUZ
Ali 3 ay önce
Adıyaman-urfa arası metro olmalı
Bu turistler icinde iyi olur.Nemrut a gelmek isteyen yada Urfadaki turistuk yerleri görmek isteyen daha kolay gidip gelir
Sami 3 ay önce
Çevte iller arası hızlı metro olmalı
banner123