banner14

banner69

Büyükşehir, 3 ayda 412 km 'yol' yaptı

Kırsalda 100 kilometre beton yol yapmak için çalışmalarını yoğunlaştıran Büyükşehir Belediyesi, Beyazgül’ün talimatları ile Şanlıurfa kent merkezi ve 13 ilçe kırsalında alt yapı ve yol çalışmalarına da hız verdi.

Gündem 06.07.2019, 12:01
321
Büyükşehir, 3 ayda 412 km 'yol' yaptı
banner37

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Basın Biriminden gelen açıklamaya göre; kent merkezi ve ilçelerde Büyükşehir Belediyesi bir yandan aynı anda 6 yeni bulvar yaparken bir yandan da kırsal mahallerde alt yapı, stabilize, beton yol ile bakim ve onarım çalışmalarını da sürdürüyor.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül’ün talimatları ile kırsalda 100 kilometre beton yol yapma kararı alan Büyükşehir Belediyesi 2019 yıl içerisinde asfalt sezonun başlaması ile birlikte 3 ayda 412 kilometre stabilize yol yaptı.

 Çalışmalardan memnun olan vatandaşlar, çalışmaların devamını dileyerek Büyükşehir Belediyesine teşekkür etti.

Karaköprü ilçesine bağlı Esemkulu Mahallesinde sürdürülen Stabilize yol çalışmalarından dolayı memnuniyetini ifade eden Mahalle sakinleri, “Başkanımız Zeynel Abidin Beyazgül’e ve çalışma arkadaşlarına teşekkür ediyoruz. Eskiden yollarımız çok kötüydü araçlarımız zarar görüyordu. Başkanımızdan talep ettik ve söz verdikleri gibi yaptı” diye konuştu.

AJANS URFA

banner53
Yorumlar (1)
Refik Yılmaz 6 ay önce
Karaköprü de ki İncirliba caddesi cadde demeye bin şahit lazım ya adı geçen yer cadde olmaktan çıkarılsın yada sokak olarak belirlensin en azından ilçe belediyesi ilgilenir gerekli asfalt, kaldırım vs. leri belki yapılır. Büyükşehir belediyesinin sayın başkanına ve ve yetkilerinin bilgilerine sunulur
Günün Anketi Tümü
Yakında kabine değişikliğinin olacağı konuşuluyor, AK Parti'nin 12 belediye başkanlığını elde ettiği Şanlıurfa bir bakanı hak etti mi?