banner14

banner69

banner78

Burası Urfa... Ne binecek, ne de inecek yer var!

Şanlıurfa’nın Eyyübiye ilçesinde otobüslerde oluşan yoğunluk vatandaşları bezdirdi. Sabah saatlerinde otobüslerin tıklım tıklım olduğunu iddia eden vatandaşlar, binecek yer bulamadıklarını öne sürdü.  

Gündem 28.11.2019, 10:57 28.11.2019, 12:01
499
Burası Urfa... Ne binecek, ne de inecek yer var!
banner37

Şanlıurfa’nın Eyyübiye ilçesinde her sabah aynı manzara yaşanıyor.

Sabahları okul ve iş yoğunluğundan şikayetçi olan vatandaşlar, 61 numaralı hatta binecek yer bulamadıklarını iddia etti. Çoğu zaman gelen otobüse binemediklerini öne süren vatandaşlar, bir sonraki seferi beklemek zorunda kaldıklarını kaydetti.

 Dar sokaklar nedeniyle büyük otobüsün gönderilmediği ilçe için harekete geçilmesini talep eden vatandaşlar, sefer sayılarının arttırılmasını istedi. Özellikle iş ve okul yoğunluklarının olduğu saatlerde otobüs geliş saatlerinin düşürülmesini ya da sefer sayısının arttırılmasını talep eden vatandaşlar, yoğunluğun azalması için çözüm bekliyor.

 Öte yandan, 72, 20 ve 26 numaralı otobüslerde de aynı sorunların yaşandığı iddia edildi.

Özlem DİKMEN-AJANS URFA

banner53
Yorumlar (1)
hat 2 hafta önce
özell,kle bağlbaşı-ahmet yesevi ve karaköprü aras otobüs hattı verilirse millet karaköprüdeki hastaneye hem 4 otobüs deiştriyor hemde zaman kaybı.özellike karaköprü hastanelere gidilir.millet arabasını değil otobüsle gider trafik sıkışmaz
Günün Anketi Tümü
Yakında kabine değişikliğinin olacağı konuşuluyor, AK Parti'nin 12 belediye başkanlığını elde ettiği Şanlıurfa bir bakanı hak etti mi?