banner114

banner87

Böylesi ancak Urfa’da olur! Pes artık…

Sürücünün biri kentin en işlek caddesi olan Eyyüp Peygamber Caddesi’nde aracını park edip gitti. Araçların güçlükle geçebildiği caddede halk otobüsü geçemedi. Yolcular da mecburiyetten inip sürücüsünün rast gele park edip gittiği aracı kaldırıp kenara sürükledi.

banner100
Gündem 11.03.2017, 15:06 11.03.2017, 15:06
Böylesi ancak Urfa’da olur! Pes artık…
banner101

Şanlıurfa’da gün geçtikte şehir için trafik içinden çıkılmaz bir hal alıyor. Sürekli trafik tıkanıkları yaşanıyor ve bu durum artık kent merkezinde araç sürücülerini çileden çıkarıyor. Kentteki bu trafik sorununa bir de vurdumduymaz sürücüler eklenince kent iyice yaşanmaz hale geliyor. Bugüne kadar yaşananların en vurdumduymazına ise Eyyüp Peygamber Caddesinde denk gelindi.

banner85
Sürücünün biri hafif ticari aracını Eyyüp Peygamber Caddesinde yolun kenarına park edip gitti. Park ederken yoldan geçecek olan araçların geçişine engel olup olmadığına bakmadı bile. Kentin en işlek caddelerinden biri olan bu caddede araçlar güçlükle geçişini yaptı. Ancak şehiriçi toplu taşıma aracı olan halk otobüsü bir türlü geçemedi. Bir tarafta refüj diğer tarafta da duyarsız bir şekilde park edilen araç vardı. Yol tıkanınca halk otobüsünün arkasında bekleyen araç sayısı giderek çoğaldı. Korna sesleri inleyen caddede başka çözüm bulamayan yolcular halk otobüsünden inip çevredeki esnafın da yardımıyla hafif ticari aracı alttan tutarak güçlükle kenara sürüklemeyi başardı. Böylece yol trafik geçişine açılmış oldu. Bunca şey olurken hafif ticari aracın sürücüsü halen ortada yoktu.

Bilal KAPLAN/AJANS URFA

banner53
Yorumlar (0)
banner123