banner114

banner87

Belediye ekipleri sahada: Tek tek denetlendi

Siverek Belediyesi ekmek üretimi ve satışı yapan işletmelerde hijyen, gramaj ve belge denetimi yaptı.

banner100
Gündem 06.12.2019, 18:26
Belediye ekipleri sahada: Tek tek denetlendi
banner101

Zabıta Müdürlüğü ekiplerince sağlıklı, standartlara uygun gıda tüketimini sağlamak amacıyla ekmek üretimi ve satışının yapıldığı fırınlarda gramaj, hijyen ve belge kontrolü denetimi yapıldı.

İlçe genelinde denetimleri sıklaştıran ekipler, kontroller sırasında noksanlıkları bulunan esnaflara gerekli uyarılarda bulunarak eksiklerin giderilmesi konusunda uyarılarda bulundu.
 banner85
Denetimlerin büyük bir titizlik içerisinde sürdürüldüğünü dile getiren Belediye Başkanı Şeyhmus Aydın, “Halkımızın özellikle hijyen ve gramaj konusunda olumsuz bir durumla karşılaşmaması için ekiplerimize denetimlerin daha sık yapılması konusunda gerekli talimatları verdik” dedi.

Halk sağlığına gereken hassasiyeti gösterdiklerine vurgu yapan Aydın, şunları söyledi: “Vatandaşın sağlığını düşünerek gerekli hassasiyeti gösteren, kanun ve kurallarariayet eden esnafımıza çok teşekkür ederim. Vatandaşlarımız fırınlarda üretilen unlu mamulleri standartlar ölçüsünde ve sağlıklı koşullar içerisinde gönül rahatlığıyla alabilmesi için, zabıta ekiplerimizin denetimleri devam edecek.”

AJANS URFA

banner53
Yorumlar (1)
müslüm 3 ay önce
urfa ya uğrarsanız memnun oluruz urfada zabıta yoktur.
banner123