banner14

banner69

Baydilli'den mesaj! Peygamber mesleği olan...

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı. Baydilli, öğretmenlik mesleğinin kutsallığını hatırlatarak, "Peygamber mesleği olan bu kutsal görevi her şartta büyük bir sorumlulukla yerine getiren tüm öğretmenlerimizin gününü kutluyorum" dedi.

Gündem 24.11.2019, 10:50
156
Baydilli'den mesaj! Peygamber mesleği olan...
banner37

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla yayınladığı kutlama mesajında tüm öğretmenleri üstlendikleri kutsal görevden dolayı tebrik etti.

banner64
Baydilli mesajında şu cümlelere yer verdi:

"Gelişmiş ve kalkınmış bir toplum ancak iyi eğitilmiş bireylerle gerçekleşebilir. Bizim ülke olarak muasır medeniyetler seviyesinin üzerine çıkmamız, gelişme seviyesi yükseklerde olmamız için yarının büyükleri olan bugünün çocukları ve gençlerinin çok iyi eğitilmesine bağlıdır. Bunu da ancak eğitmeyi kendine görev edinmiş, bu yolda her türlü sıkıntıyı çeken çok değerli öğretmenlerimizin sayesinde olacaktır.

Çocuklarımızın ve gençlerimizin eğitilerek geleceğe hazırlanmasını sağlayan öğretmenlerimiz şüphesiz ki kutsal bir görev icra etmektedirler. Görevinin peygamber mesleği olduğunu bilen değerli öğretmenlerimiz, ülkemizin her türlü zorlu koşullarında görev yapmakta, yeri geldiğinde Necmettin, Aybüke ve Neşe Öğretmenler gibi bu uğurda şehit olmaktadırlar.

Geleceğimizin teminatı olan gençlerimizi  yetiştirmek için ülkenin her tarafını karış karış gezen, eğitim aşkına her türlü fedakarlıkta bulunan öğretmenlerimizin her zaman yanındayız ve yanında olacağız.

Bu duygu ve düşüncelerle,  ebediyete intikal etmiş, şehadete ermiş tüm öğretmenlerimize Allah'tan rahmet, kutsal mesleğini sürdüren öğretmenlerimize de başarılar ve sağlıklı bir ömür diliyorum. Bu vesileyle bir kez daha öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutluyor, başarılı ve geleceği şekillendirecek bireyler yetiştirmelerini temenni ediyorum."

BİHA

 

 

banner53
Yorumlar (3)
vatandaş 2 hafta önce
Lütfen Yüce dinimizi ve değerlerini ve yüce peygamberlik makamını darbeci kenan evrenin çıkardığı öğretmenler günü safsatasına alet etmeyin. Urfa akp teşkilatı az bi kitap okuyun herşeye sazanlama dalmayın...
Atanamamış ögretmen 2 hafta önce
Peyamber meslegine verdiginiz kıymetten belli sn belediye baskanı.ögretmenler aç susuz issiz
Ali kendirci 2 hafta önce
Peygamber mesleginden once peygamber ahlakı;dürüstlük yalan soylememe zulm etmeme adil olma
Günün Anketi Tümü
Yakında kabine değişikliğinin olacağı konuşuluyor, AK Parti'nin 12 belediye başkanlığını elde ettiği Şanlıurfa bir bakanı hak etti mi?