banner14

banner69

banner84

banner87

banner89

AK Parti İlçe Başkanından 'Barış Pınarı Harekatı'na destek

AK Parti Karaköprü İlçe Başkanı Ağan 'Barış Pınarı Operasyonu' ile ilgili yaptığı değerlendirmede, Barış Pınarı Harekatı'na katılan Mehmetçiğe ve harekata destek veren unsurlara muvaffakiyetler dilediğini söyledi.

Gündem 11.10.2019, 11:24 11.10.2019, 11:36
AK Parti İlçe Başkanından 'Barış Pınarı Harekatı'na destek
banner37

Fırat'ın doğusunda bulunan terör örgütlerine yönelik düzenlenen 'Barış Pınarı Harekatı'nın fiili olarak başlamasının ardından bir açıklama yapan AK Parti Karaköprü İlçe Başkanı Sait Ağan, operasyona katılan kahraman Türk ordusuna muvaffakiyetler diledi.
 banner85
Ağan ve beraberindeki heyet, Suriye’nin sıfır noktasından bulunan Akçakele ilçesine giderek orda bulunan güvenlik güçleri ve basın mensupları ile bir araya geldi. İlçe Jandarma Komutanı Üsteğmen Veli Altuntaş ile bir araya gelen Ağan, ilçede yaşanan son durum hakkında bilgi aldı.
 Ağan, "Vatanımızın güvenliği, milletimizin huzuru, bölgemizdeki barış ve selametin temini için başlatılan Barış Pınarı Harekatı'na katılan kahraman Mehmetçiklerimizin her birine ve harekata destek veren tüm unsurlarımıza muvaffakiyetler diliyorum. Allah yar ve yardımcımız olsun. Şehit düşen kahraman askerlerimize Allah’tan Rahmet, yaralı vatandaşlarımıza şifalar diler, ailelerine sabırlar dilerim" dedi.

BİHA

banner53
Yorumlar (0)