banner14

banner69

banner78

Kuş, STK’ları ziyaret etti

AK Parti Eyyübiye Belediye Başkan Adayı Mehmet Kuş, 31 Mart Yerel Seçimlerine sayılı günler kala bazı STK’ları ziyaret ederek fikir alışverişlerinde bulundu. Kuş, STK ziyaretlerinin ardından ise Belediye Meclis Üyesi Adayı İbrahim Halil Güneş’in seçim bürosunun açılışını yaptı.

EYYÜBİYE 20.03.2019, 16:19 20.03.2019, 16:22
234
Kuş, STK’ları ziyaret etti
banner37

AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Moğal, İlçe Koordinatörü Mustafa Bağmancı, Meclis Üyesi adayları ve teşkilat mensuplarıyla ile birlikte ilk olarak Şanlıurfa Mimarlar Odası Başkanı Ferhat Karadağ ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret eden Kuş, kazandığı takdirde yapılması planlanan çalışmalar hakkında istişarelerde bulundu.

KUŞ’TAN ŞEHİR PLANCILARI ODASINA ZİYARET

Mimarlar Odası ziyaretinin ardından Şanlıurfa Şehir Plancıları Odasını ziyaret eden Kuş, Oda Başkanı M.Selim Acar ve yönetim kurulu üyeleriyle istişarelerde bulundu.

ZİRAAT MÜHENDİSLERİ ODASINI ZİYARET

Mimarlar Odası ve Şehir Plancıları Odası ziyaretinin ardından STK ziyaretleri kapsamında 3.durak Ziraat Mühendisleri Odası oldu. Kuş, Oda Başkanı Mehmet Şaka ve yönetim kurulu üyeleriyle fikir alış verişinde bulundu.

HÜDA PAR-KENT KONSEYİ ve ASKON’A ZİYARET

AK Parti Eyyübiye Belediye Başkan Adayı Mehmet Kuş, STK Ziyaretleri kapsamında ayrıca HÜDA PAR İl Başkanı Basri Demir’i ziyaret ederek burada Genel Merkez İstişare Yönetim Kurulu Üyesi Lokman Yalçın ve partililerle görüştü. HÜDA PAR ziyaretinin ardından Şanlıurfa Kent Konseyi Başkanı Erkan Sözen ve yönetim kurulu üyeleriyle görüşen Kuş, son olarak Şanlıurfa ASKON’U ziyaret etti. ASKON Başkanı Orhan Şahin ve yönetimi ile görüşen Kuş’a ziyaret anısına ASKON Şanlıurfa Başkanı Şahin hediye takdim etti.

GÜNEŞ’İN SEÇİM BÜROSUNU AÇTI

Kuş, AK Parti MKYK üyesi Vildan Polat, ilçe Başkanı Mehmet Moğal ile birlikte Belediye Meclis Üyesi Adayı İ. Halil Güneş'in büro açılışına katıldı. Açılışta selamlama konuşması yapan Belediye Meclis Üyesi Adayı İ. Halil Güneş tüm katılımcılara teşekkür etti. AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Moğal ise bu birlik ve beraberliğin devamını diledi.

Kuş ise yaptığı konuşmada iki aydan bu yana sahada olduklarını belirterek ellerinden geldiği kadar sıkmadık el girmedik gönül bırakmadıklarını söyledi.  Cumhurbaşkanının Urfa sevgisinden bahseden AK Parti MKYK üyesi Vildan Polat, “Hem büyükşehir de hem de Eyyübiye’de sizlerden büyük bir rekor bekliyoruz” diye konuştu. Açılış yoğun katılımdan dolayı adeta miting havasını yaşattı. Kesilen kurdele ile seçim ofisinin açılışı yapıldı.

AJANS URFA

banner53
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Yakında kabine değişikliğinin olacağı konuşuluyor, AK Parti'nin 12 belediye başkanlığını elde ettiği Şanlıurfa bir bakanı hak etti mi?