banner14

banner69

Kuş: Burası da işgale uğrayacaktı ama...

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, Selçuklu mahallesinde yapımı tamamlanma aşamasına gelen parkta incelemelerde bulundu.

EYYÜBİYE 11.11.2019, 11:21
96
Kuş: Burası da işgale uğrayacaktı ama...
banner37

Eyyübiye Belediyesi Park Bahçeler Müdürlüğü, Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş’un talimatıyla ilçeye 17 yeni park kazandırdı. Sahadaki çalışmaları sık sık yerinde inceleyen ve ilgililerden çalışmalar hakkında bilgi alan Kuş son olarak Selçuklu Mahallesinde daha önceden işgal edilmek istenen 7 dönümlük alanda belediye ekiplerinin sürdürdüğü yeşil alan çalışmalarını inceledi. Alanda süren sert zemin işlemi, kilitli parke taşı döşeme çalışmaları ve prizma işleminin tamamlanmasının ardından çimlendirme ve ağaçlandırma çalışmaları yapılacak. Yaklaşık 10 gün içinde tamamlanması planlanan 7 dönümlük bölge, yeşil alanlar, çocuk oyun grupları, kamelya ve oturma grupları ile vatandaşların hizmetine sunulacak. Boş buldukları her yere park yapacaklarını ve Eyyübiye’yi yeşile bürüyeceklerini belirten Kuş, “Göreve gelir gelmez kolları sıvadık ve dur durak demeden çalışmaya devam ediyoruz” dedi.
 


 

banner64
KUŞ: ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ

Vatandaşlarımızın ve çocuklarımızın dinlenip, güzel ortamlarda vakit geçirebilecekleri alanları hizmete sunmaya başladıklarını belirten Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, “Biz 1 Nisan’dan önce seçim çalışması zamanında Eyyübiyeli kardeşlerimize şunun sözünü verdik; Boş bulduğumuz her yere park yapacağız. Bu parklarımızı annelerimize, babalarımıza, kardeşlerimize, çocuklarımıza, yaşlılarımıza kazandıracağımızı söylemiştik. O sözü o gün vermiştik. 1 Nisan itibari ile Park ve Bahçeler ekibimiz hummalı bir şekilde çalışmalarını gerçekleştiriyor ve şuan itibari ile 17 parkı Eyyübiye’ye kazandırmış bulunmaktayız. Şu anda Selçuklu mahallemizdeyiz. 7 dönümlük bir alanımız var ve burası da işgale uğrayacaktı. Ama biz dik duruşumuzu sergiledik ve kamu malını vatandaşların hizmetine sunduk. İnşallah bir haftaya kadar buradaki çalışmalarımız bitecek ve Selçuklu mahallemize bu parkımızı kazandırmış olacağız. Bugünden sonra da sadece Selçuklu mahallemize değil 168 mahallemizde boş bulduğumuz alana park yapacağız inşallah. Eyyübiye’nin en büyük sıkıntısı yeşil alanlar. İnşallah 5 yıl boyuncu Eyyübiye’ye biraz öncede ifade ettiğim gibi boş bulduğumuz her alanı yeşil alan olarak kazandıracağız. İnşallah yeşil Eyyübiye yapacağız. Bunu birlikte yapacağız. Çok çalışıyoruz ve Eyyübiye için gece gündüz demeden de çalışmaya devam edeceğiz” sözlerine yer verdi.

BİHA

banner53
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Yakında kabine değişikliğinin olacağı konuşuluyor, AK Parti'nin 12 belediye başkanlığını elde ettiği Şanlıurfa bir bakanı hak etti mi?