banner14

banner69

Eyyübiye’de yardım alanlar için yapıldı!

Eyyübiye Sosyal Yardımlaşma Müdürlüğü tarafından yapılan kömür yardımında kömürlerini pikap arkasında tıkış tıkış taşıyarak götüren kadınları gören Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş servis aracı tuttu.

EYYÜBİYE 05.11.2019, 14:07
229
Eyyübiye’de yardım alanlar için yapıldı!
banner37

Yardıma muhtaç ailelerin kömür ihtiyacını karşılayan Eyyübiye Belediyesi Sosyal Yardımlaşma Müdürlüğü ekipleri, bu yıl da yardımlara devam etti. Kömür dağıtımının gerçekleştiği alana giden vatandaşlar kömürlerini aldıktan sonra sıkışarak bindikleri pikaplarla evlerine dönüyorlardı.

Kömür dağıtımının yapıldığı alana yakın bir yerden geçen Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, kadınların pikaplarla sıkış-tepiş gittiklerini görünce ekiplerine talimat vererek bu duruma müdahale etti.

banner64
Eyyübiye Belediyesi ekipleri Kuş’un talimatıyla kömürlerini alan vatandaşların evlerine rahat gidebilmeleri için servis minibüsü ayarladı. Vatandaşlar kömürlerini alıp pikaplara yükledikten sonra servis aracıyla evlerine gidiyor.

Sabah saat 09.00 akşam ise 17.00 saatleri arasında hizmet veren Eyyübiye Belediyesi servis aracını kullanarak evlerine giden vatandaşlar, “Eyyübiye Belediye Başkanımız Mehmet Kuş’a bu duyarlılığından dolayı teşekkür ederiz. İhtiyacımız olan kömür yardımını bizlere sağlarken aynı zamanda aldığımız kömürleri rahat bir şekilde evimize götürmemiz için bizlere servis ayarladı. Kendisine ve ekibine böyle bir düşünceden dolayı minnettarız’’ ifadelerini kullandı.

BİHA

banner53
Yorumlar (1)
ayhan burak 1 ay önce
bu kömürü alıpta kaçi yandıriyor Allah rızası içın takıp ediyormusunuz
Günün Anketi Tümü
Yakında kabine değişikliğinin olacağı konuşuluyor, AK Parti'nin 12 belediye başkanlığını elde ettiği Şanlıurfa bir bakanı hak etti mi?