banner14

banner69

2020’de Eyyübiye’ye geliyor! Ön abonelikler başladı

Eyyübiye’de doğalgaz ön abonelik işlemleri Hayati Harrani mahallesinde start aldı. Vatandaşların yoğun katılımıyla gerçekleşen ön abonelik programında konuşan Kuş, “Söz verdiğimiz her şeyi bir bir yapıyoruz” dedi.  

EYYÜBİYE 19.10.2019, 10:43 19.10.2019, 10:56
205
2020’de Eyyübiye’ye geliyor! Ön abonelikler başladı
banner37

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş’un girişimleriyle Eyyübiye doğalgaza kavuşuyor. Kuş’un da katıldığı 2020 ön abonelik işlemleri Hayati Harrani mahallesinde başladı.

Ön abonelik işlemleri, mahalle muhtarlığı önünde mahalle sakinlerinin yoğun katılımıyla yapıldı. Gerçekleşen programa; Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, belediye meclis üyeleri, mahalle muhtarları, AKSA Doğalgaz yetkilileri ile çok sayıda vatandaş katıldı. Abonelik işlemlerinin belirlenen program dahilinde ilçe genelindeki tüm mahallelerde yapılacağı belirtildi. Programda konuşan Kuş, “Söz verdik. Sözlerimizi bir bir yerine getiriyoruz. Doğalgaz Eyyübiye’mize şimdiden hayırlı uğurlu olsun” dedi.
 


 

Eyyübiye’nin hak ettiği her şeye kavuşacağını belirten Kuş, şunları söyledi:

“Değerli Hemşerilerim yaklaşık 6 aydır Bir süreçte başkanlık yapıyorum. Bu süreci çok şükür dolu dolu yaşadık. Meclis üyesi arkadaşlarımız ile birlikte Eyyübiye’ye neler yapabiliriz gayreti içerisinde olduk ve Allaha çok şükür 6 ay zaman zarfı içerisinde birçok şeyi sığdırdık. Biz seçimlerde mahallelerimizi gezerken sizler ile istişare ederken, bizden en çok talep edilen konulardan biri de doğalgazdı.  Karaköprü’de, Haliliye’de ve diğer ilçelerimizde doğalgaz var iken neden Eyyübiye’de yok diyordunuz. Biz de size o gün doğalgazı getirmenin sözünü vermiştik ve Allaha çok şükür 1 Nisan itibari ile ekip arkadaşlarımız ile Doğalgaz yetkilileri ile sıkı görüşmelerimiz oldu. Sağ olsunlar onlarda bizleri kırmadılar ve bugün İnşallah bugün abonelik işlemlerini yaparak doğalgaz için bir adım atmış olacağız. Tabi biz elimizden gelen gayreti sarf ettik, bu saatten sonra gayret göstermek muhtarlarımızın ve Eyyübiyeli halkımızındır. Abonelik sayısı yüzde 51 olması gerekiyor. İnşallah yüzde 90 ve yüzde 100’leri bulacağız. Buna eminim çünkü hakikaten Eyyübiye ilçemiz bir çok hizmetten mahrum kalmıştır ve hak ettiği hizmetler bir türlü ayağına gelmiyordu. Annelerimiz, bacılarımız kışın kömür ve odun ile uğraşıyorlardı. İnşallah biz annelerimizi ve ablalarımızı bu yükten kurtarmış olacağız ve 2020 itibari ile Eyyübiye doğalgaza kavuşmuş olacak Allah’ın izni ile.”

BİHA

banner53
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Yakında kabine değişikliğinin olacağı konuşuluyor, AK Parti'nin 12 belediye başkanlığını elde ettiği Şanlıurfa bir bakanı hak etti mi?