banner114

banner87

Urfalı girişimciye başarı ödülü verildi

Şanlıurfalı İşkadını Cevahir Asuman Yazmacı, ‘Anadolu’da Fark Yaratan Kadın Girişimci Başarı Ödülü’ne layık görüldü.

banner100
Ekonomi 31.10.2019, 14:33 02.01.2020, 11:01
Urfalı girişimciye başarı ödülü verildi

Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası (ŞUTSO) Yönetim Kurulu Üyesi ve TOBB Kadın Girişimciler Güneydoğu Anadolu Bölge Başkanı Cevahir Asuman Yazmacı, Yeni Arayışlar Girişimi Platformu Derneği (YAPDER) tarafındanorganize edilen, Ekonomide Kadın Eli 2.Kadın Girişimciliğine Destek Zirvesi’nde “Anadolu’da Fark Yaratan Kadın Girişimci Başarı Ödülü” aldı.

İstanbul Boğaziçi Kültür ve Sanat Merkezi’nde gerçekleştirilen ödül töreninde; iş dünyasının önemli temsilcileri, sivil toplum liderleri, siyasetçiler, sanatçılar, akademisyenler ve medya mensuplarından oluşan ve başkanlığını İstanbul Sanayi Odası Yönetim Kurulu Üyesi Sultan Tepe’nin yaptığı jüri üyeleri, çalışmaları ve ekonomiye katkısıyla 2019 Yılı Kadın Girişimciler Ödülleri kapsamında “Anadolu’da Fark Yaratan Kadın Girişimci Başarı Ödülü”nü Cevahir Asuman Yazmacı’ya verdi. Cevahir Asuman Yazmacı, ödülünü YAPDER Yönetim Kurulu Başkanı Celal Toprak’ın elinden aldı.
 

banner85

 

Cevahir Asuman Yazmacı, jürinin, erkek egemen sektörde kadın girişimci olması, 11 yıldır sivil toplum çalışmalarında yer alması, ŞUTSO’nun ilk kadın yönetim kurulu üyesi olması, 2018 yılında Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı’nın Şehrine Değer Katan Kadın Ödülü sahibi olması, yaptığı çalışmalar ve ekonomiye sağladığı katkısı yönündeki gerekçeli kararıyla ödüle layık görüldü.

BİHA

banner53
Yorumlar (0)
banner123
Günün Anketi Tümü
Yakında kabine değişikliğinin olacağı konuşuluyor, AK Parti'nin 12 belediye başkanlığını elde ettiği Şanlıurfa bir bakanı hak etti mi?