banner14

banner69

banner15

banner70

Urfalı esnaf ve KOBİ’ler için özel anlaşma! İmzalandı

ŞUTSO Yönetim Kurulu Başkanı İ.Halil Peltek, TEB Şanlıurfa Şube Müdürü Celal Öztürkmen arasında oda üyelerine büyük avantajlar sağlayacak anlaşma imzalandı.

Ekonomi 28.03.2019, 11:38 28.03.2019, 11:54
626
Urfalı esnaf ve KOBİ’ler için özel anlaşma! İmzalandı
banner37

Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası (ŞUTSO) Yönetim Kurulu Başkanı İ.Halil Peltek’in makamında gerçekleştirilen protokol imza töreninde Türk Ekonomi Bankası (TEB) İşletme Müşteri İlişkileri Yöneticisi M.Fatih Sayma da hazır bulundu. Gerçekleştirilen protokol kapsamında, ŞUTSO üyeleri özel avantajlarla hem bireysel hem de ticari ihtiyaçlarını uygun koşullarda karşılayabilecek.

Esnaf ve KOBİ’lerin gelişmesine ve rekabette güçlenmelerine destek olmak üzere Türkiye genelinde odalar ile işbirliği yapan TEB, bu kez Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası üyelerine özel indirimli kredi faizi, ekstra avantajlı POS fiyatlaması, çeşitli bankacılık işlemlerinde masraf indirimleri ve bazı işlemleri ücretsiz yapma imkânı gibi pek çok avantajın sunulduğu özel bir paket hazırladı.
 

banner8


Konuyla ilgili bir açıklama yapan ŞUTSO Yönetim Kurulu Başkanı İ.Halil Peltek, "Üyelerimizin nakdi ihtiyaçlarının giderilmesine katkı sağlamak adına, Türk Ekonomi Bankası (TEB) Şanlıurfa Şube Müdürü Celal Öztürkmen ile bir protokol imzaladık. Bu protokol ile üyelerimiz, hem bireysel hem de ticari nakit ihtiyaçlarını ve bankacılık işlemlerini uygun koşullarda karşılayabilecek. Üyelerimize hayırlı olsun" dedi.

AJANS URFA

banner53
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Yakında kabine değişikliğinin olacağı konuşuluyor, AK Parti'nin 12 belediye başkanlığını elde ettiği Şanlıurfa bir bakanı hak etti mi?