banner14

banner69

Ürdünlülere davet: Şanlıurfa'da yatırım yapın

Şanlıurfa’da düzenlenen ’Türkiye – Ürdün Ekonomik İşbirliği Toplantısı’nda Ürdünlü yatırımcılar Şanlıurfa’da özellikle konaklama alanında yatırım yapmaya davet edildi.

Ekonomi 05.11.2019, 20:41 05.11.2019, 20:49
99
Ürdünlülere davet: Şanlıurfa'da yatırım yapın
banner37

5 Kasım Salı günü Şanlıurfa Hilton Otel’de Karacadağ Kalkınma Ajansı ve DEİK işbirliği ile ‘’Türkiye – Ürdün Ekonomik İşbirliği Toplantısı’’ gerçekleştirildi

Toplantıya Şanlıurfa Valisi Vekili, Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı, Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı ve Ürdün Haşimi  Krallığı Ankara Büyükelçisi, Türkiye Amman Büyükelçisi, Amman Ticaret Odası ve Amman Sanayi Odası, Sivil Toplum Kuruluşu temsilcileri ile iş insanları katıldı.

 

banner64
Toplantıda Şanlıurfa’daki yatırım imkanları üzerine sunumlar yapıldı. Şanlıurfa Turizmi Geliştirme A.Ş ‘’Şanlıurfa’nın Turizm Potansiyeli’’ ile ilgili yaptığı sunumda, Ürdünlü yatırımcıları Şanlıurfa’da özellikle konaklama alanında yatırım yapmaya davet etti.

AJANS URFA

banner53
Yorumlar (2)
Murat 1 ay önce
Agac dikelim Bu güzel şehir kuraklaşıyor.Urfa mız yeşil olmalı
Halil. 1 ay önce
Aģac diksinler .yesillik herşerden daha önemli.
Günün Anketi Tümü
Yakında kabine değişikliğinin olacağı konuşuluyor, AK Parti'nin 12 belediye başkanlığını elde ettiği Şanlıurfa bir bakanı hak etti mi?