banner14

banner69

banner15

banner70

ŞUTSO'ya bir kardeş oda daha eklendi

Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası, Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası'na ziyarette bulundu. Ziyaretin akabinde, Bilecik ve ŞUTSO arasında kardeş oda protokolü imzalandı.

Ekonomi 12.11.2019, 13:25 12.11.2019, 13:58
299
ŞUTSO'ya bir kardeş oda daha eklendi
banner37

Programları kapsamında kente gelen, Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ercan Düzgün, Meclis Başkan Yardımcısı Sabri Çobanoğlu,Turizm Komisyon Başkanı Yüksel Gökçedağ, Meclis Üyeleri İlhan Karaçayır ve İ.Engin Ergin'den oluşan heyet, ziyaretlerinin ikinci gününde, ŞUTSO Yönetim Kurulu Başkanı İ.Halil Peltek ile bir araya geldi.

Gerçekleşen ziyaretin ardından, Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası ve ŞUTSO arasında; iletişimi güçlendirmek, karşılıklı hizmet standartlarının artmasını sağlamak, ortak toplantılar ve faaliyetler düzenlemek, işbirliği sayesinde daha kapsamlı faaliyetler, projeler hazırlamak, sanayi ve ticaretin gelişmesinin yanında sosyokültürel faaliyetlerde de birlikte hareket etmek amacıyla, ŞUTSO Yönetim Kurulu Başkanı İ.Halil Peltek ve Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ercan Düzgün arasında “Kardeş Oda” protokolü imzalandı.

banner64
 

Protokol imza töreninde konuşan ŞUTSO Yönetim Kurulu Başkanı İ.Halil Peltek, protokolünün iki oda için de hayırlı olması temennisinde bulunarak,“El birliği ile ilimizin ve bölgemizin kalkınmasına destek olacak çalışmalar için her türlü desteğe hazırız” dedi.

Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ercan Düzgün ise, Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası ile daha gelişmiş ve daha kapsamlı işbirliği sağlama, çerçevesinde imzaladığımız “Kardeş Oda” protokolümüz, hayırlı olsun. Biz de Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası olarak, ortak çalışmalarda yer almaya hazırız” dedi.
 

Bilindiği üzere, Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası; 2012 yılı Kasım ayında Bursa Ticaret ve Sanayi Odası, 2013 yılı Eylül ayında Kocaeli Ticaret Odası, 2015 yılı Kasım ayında Ankara Sanayi Odası, 2019 yılı Haziran ayında Mersin Ticaret ve Sanayi Odası, geçtiğimiz hafta ise Bodrum Ticaret Odası ile Kardeş Oda Protokolü imzalamıştı.

BİHA

banner53
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Yakında kabine değişikliğinin olacağı konuşuluyor, AK Parti'nin 12 belediye başkanlığını elde ettiği Şanlıurfa bir bakanı hak etti mi?