banner14

banner69

MÜSİAD'ın ziyaretinde müjdeyi verdi

MÜSİAD Şanlıurfa Şubesi kurumsal ziyaretleri kapsamında Karaköprü İlçe Belediye Başkanlığı'nı ziyaret etti. Belediye Başkanı Metin Baydilli yakında ilçeye bir iş adamı tarafından AVM kurulacağı müjdesini verdi.

Ekonomi 25.08.2016, 15:39 25.08.2016, 15:39
654
MÜSİAD'ın ziyaretinde müjdeyi verdi
banner37

MÜSİAD Şanlıurfa Şubesi Yönetim Kurulu Üyeleri,Şube Başkanı Mehmet Çalışkan başkanlığında Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli’ya ziyaret gerçekleştirdi.

Yapılan ziyarette Şube Başkanı Mehmet Çalışkan,Başkan Yardımcıları Ahmet Boz ve Mahmut Çiçek,Yönetim Kurulu Üyeleri Casım Yıldız,Mustafa Badıllı ile MÜSİAD Üyeleri Ahmet Önkol, Abdullah Keskin ve Adem Atmani hazır bulundu.

MÜSİAD Şanlıurfa Şube Başkanı Çalışkan,yoğun programları arasında kendilerine zaman ayırarak ziyaretlerini kabul eden Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli’ye teşekkür ederken, belediyecilik anlamında göstermiş oldukları başarılı çalışmalarının devamını diledi.

 

KARAKÖPRÜ'YE 5 YILDIZLI OTEL

banner64
MÜSİAD çalışmaları hakkında bilgi alan Başkan Baydilli, belediye çalışmaları hakkında da MÜSİAD Heyeti’ne bilgi verdi. Başkan Baydilli,özellikle 110 dönümlük alan üzerine inşa edecekleri “Yaşam Parkı” hakkında bilgi verirken heyecanı gözlerden kaçmadı.110 dönümlük projenin içerisinde çocukların gençlerin ve halkımızın isteklerine cevap verecek tüm tesislerin inşa edileceğini,hatta bir kısmında Karaköprü’de olmasını arzu ettikleri 5 yıldızlı bir otelin de düşünüldüğünü, otel için yatırımcı aradıklarını,bu konuyla ilgili de MÜSİAD’dan destek talep ettiklerini söyledi.

Esentepe ile bağlantılı teleferik projelerinin de hayata geçirileceğini söyleyen Başkan Baydilli, Büyükşehir Belediye Başkanı Başkanı Sayın Nihat Çiftçi’nin bu konuya çok önem verdiğini de belirtti.

 

AVM KURULUYOR

MÜSİAD Heyeti’nin sorularına da cevap veren Başkan Baydilli,İlçenin ihtiyacı olan AVM’nin yakında bir iş adamı tarafından kurulacağını,küçük çarşıların da projelerinin düşünüldüğünün müjdesini verdi.

Sohbet ortamında geçen ziyaret,Başkan Mehmet Çalışkan’ın MÜSİAD yayınlarını takdimi ve çekimi yapılan toplu fotoğrafın ardından sona erdi

 

banner53
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Yakında kabine değişikliğinin olacağı konuşuluyor, AK Parti'nin 12 belediye başkanlığını elde ettiği Şanlıurfa bir bakanı hak etti mi?