banner14

banner69

Halkbank ve Ziraat Bankası yetkilileri Urfa'da!

Halkbank Genel Müdürü Osman Arslan, Ziraat Bankası Genel Müdür Yardımcısı Alpaslan Çakar ve beraberlerindeki heyet, ŞUTSO ev sahipliğinde gerçekleştirilen ‘İş Dünyası’nın İstihdama Erişimi ile ilgili İstişare Toplantısı’nda’ Şanlıurfa iş dünyası temsilcileriyle bir araya geldi.

Ekonomi 28.03.2019, 17:40 28.03.2019, 17:44
372
Halkbank ve Ziraat Bankası yetkilileri Urfa'da!
banner37

Gerçekleştirilen toplantıya; Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, Şanlıurfa Eski Milletvekilleri Mahmut Kaçar, Mehmet Akyürek, Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası (ŞUTSO) Yönetim Kurulu Başkanı İ.Halil Peltek, Meclis Başkanı Ahmet Altun, Şanlıurfa Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Kaya, Meclis Başkanı İsa Kızıldemir, Şanlıurfa Ziraat Odası Başkanı Ahmet Eyyüpoğlu, MÜSİAD Şanlıurfa Şube Başkanı Mahmut Saatçi, ASKON Şanlıurfa Şube Başkanı Orhan Şahin, ŞUTSO Meclis Üyeleri ile iş dünyası temsilcileri katıldı.
 


Toplantının açılış konuşmasını, ŞUTSO Yönetim Kurulu Başkanı İ.Halil Peltek gerçekleştirdi. Peltek’in konuşmasının ardından Şanlıurfa Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Kaya, Şanlıurfa Eski Milletvekili Mahmut Kaçar, Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi toplantıyla ilgili düşüncelerini aktardıkları birer konuşma gerçekleştirdi.

banner64
Konuşmaların akabinde Halkbank Genel Müdürü Osman Arslan ve Ziraat Bankası Genel Müdür Yardımcısı Alpaslan Çakar, bankalarının finansman kullanımında kredi oranı ve teminat beklentileri ile ilgili detay bilgiler paylaştıkları birer sunum gerçekleştirdi. Sunumların sonrasında soru ve cevap bölümüne geçildi. Osman Arslan ve Alpaslan Çakar, iş dünyası temsilcilerinin sorularını cevapladı.
 


Toplantı, Halkbank Genel Müdürü Osman Arslan ve Ziraat Bankası Genel Müdür Yardımcısı Alpaslan Çakar’ın iş dünyası temsilcileriyle birebir görüşme yapmak üzere salondan ayrılmasının ardından sona erdi.

AJANS URFA

banner53
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Yakında kabine değişikliğinin olacağı konuşuluyor, AK Parti'nin 12 belediye başkanlığını elde ettiği Şanlıurfa bir bakanı hak etti mi?