banner114

banner87

Ceylanpınar’da tapu sorunu için flaş açıklama!

Ceylanpınar Belediye Başkanı Abdullah Aksak, tapu başvurularının başladığını hatırlatarak vatandaşların bir an önce başvurularını yapmasını istedi.

banner100
Ekonomi 25.11.2019, 13:43
Ceylanpınar’da tapu sorunu için flaş açıklama!
banner101

Belediye Başkanı Abdullah Aksak, Ceylanpınar'ın tapu sorununun çözüldüğünü söyledi. Tapu başvurularının başladığını ifade eden Aksak, sürecin 17 Kasım 2020 tarihine kadar devam edeceğini belirtti. Vatandaşların bir an önce başvurularını yapmalarını isteyen Aksak, “Ne kadar erken başvurular tamamlanırsa tapuların dağıtımı da o kadar erken olur. Bundan dolayı vatandaşlarımız bir an önce başvurularını yapsınlar” dedi.

EMEĞİ GEÇENLERE TEŞEKKÜR ETTİ

banner85
Aksak, Ceylanpınar'ın tapu sorununun asırlık bir sorun olduğunu ve çözüm sürecinin de uzun soluklu olduğunu ifade ederek, emeği geçen herkese teşekkür etti.

Aksak, şunları söyledi: “Çok şükür asırlık tapu sorunumuzu çözdük. Uzun soluklu bir süreç tamamlandı ve vatandaşlarımız tapularını almaya başlayacak. Tapuların dağıtımında emeği geçen başta Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere, değerli bakanlarımıza, Şanlıurfa Milletvekillerimize, Şanlıurfa Valimiz Abdullah Erin'e, İlçe Kaymakamımız Mehmet Keklik'e ve emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum.”

BİHA

banner53
Yorumlar (0)
banner123