banner14

banner69

Büyükelçi Önen, Çin'de ödül dağıttı

Pekin Büyükelçisi Abdulkadir Emin Önen, Türk Hava Yolları Dünya Golf Kupası 2019 Pekin ayağında dereceye giren sporculara ödüllerini verdi.

Ekonomi 19.09.2019, 11:55
159
Büyükelçi Önen, Çin'de ödül dağıttı
banner37

Türkiye’nin Çin Halk Cumhuriyeti Pekin Büyükelçisi Abdulkadir Emin Önen, Türk Hava Yolları (THY) tarafından düzenlenen Türk Hava Yolları Dünya Golf Kupası 2019 Pekin ayağında dereceye giren sporculara ödüllerini verdi.

Konuyla ilgili olarak konuşan Önen, “71 ülkede 100'ün üzerinde şehirde gerçekleştirilen turnuvalarda dereceye giren sporcular Kasım ayında Antalya'da düzenlenecek Golf Turnuvası finalinde yarışacaklar. Dereceye giren sporcularımıza başarılar dileyerek ödüllerini takdim ettik” dedi.

banner64
 


 

İŞBİRLİĞİ GÖRÜŞÜLDÜ

Önen ayrıca Çendu şehri Belediye Başkan Yardımcısı Niu Qingbao ve beraberindeki heyeti Büyükelçilik konutunda ağırladıklarını belirterek, “Ülkemiz ile Çendu arasında ticaret ve turizm başta olmak üzere ortak işbirliği alanları üzerinde görüşmelerde bulunduk. Çin'in güneybatısında yer alan Siçuan eyaletinin başkenti olan Çendu şehri 10 milyonu aşkın nüfusu ile Çin'in önemli bir endüstri ve ticaret merkezi konumundadır” diye konuştu.

ÖNEN, GAZİLER GÜNÜ’NÜ KUTLADI

Önen, 19 Eylül Gaziler Gününün 98. yıldönümü münasebetiyle, vatan ve bayrak müdafaası için gövdesini siper eden gazilerin Gaziler Günü’nü kutladığını da sözlerine ekledi.

BİHA

banner53
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Yakında kabine değişikliğinin olacağı konuşuluyor, AK Parti'nin 12 belediye başkanlığını elde ettiği Şanlıurfa bir bakanı hak etti mi?